صفحه کنونی: مقالات تبلیغات مزیتهای تبلیغات و آگهی رایگان اینترنتی

مزیتهای تبلیغات و آگهی رایگان اینترنتی

مزیتهای تبلیغات و آگهی رایگان اینترنتی

مزیتهای تبلیغات و آگهی رایگان اینترنتی در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد. تبلیغات اینترنتی به نسبت سایر انواع تبلیغات مزایایی به صورت زیر دارد:

1- ارزان بودن تبلیغات رایگان اینترنتی: تبلیغات اینترنتی کاملا ارزان است. همانطور که از اسم آن مشخص است، تبلیغات رایگان اینترنتی، رایگان است. شما در همین سایت (سودایران) می توانید بدون پرداخت هزینه اگهی خودتان را ثبت کنید. بر روی عبارت ثبت آگهی رایگان در بالای همین صفحه کلیک کنید و تبلیغات خودتان را درج نمائید. حتی اگر آگهی ویژه ثبت نمائید، تبلیغات اینترنتی به نسبت تبلیغات رادیو و تلویزیون و به نسبت تبلیغات روزنامه و مجلات و تراکت کاملا ارزانتر و به صرفه تر است.

2- وسعت تبلیغات رایگان اینترنتی: وسعتی که تبلیغات اینترنتی دارد هیچ نوع تبلیغات دیگری ندارد. با ثبت آگهی و تبلیغات در همین سایت، پس از تایید آگهی شما، بلافاصه تبلیغات شما در کل ایران و در کل جهان قابل مشاهده خواهد بود. فرض کنید بخواهید فقط شهر تهران را با تبلیغات تراکتی پوشش دهید. همانطور که می دانید تقریبا غیر ممکن است و هزینه آن خیلی بالا خواهد شد. با درج تبلیغات در اینترنت و در سایتهای تبلیغات اینترنتی مانند همین سایت (سودایران) آگهی شما نه تنها در کل تهران و بلکه در کل ایران قابل مشاهده خواهد بود.

حتما بخوانید:
درج تبلیغات موفق و آگهی بهینه از نظر گوگل3- سرعت بالای انتشار تبلیغات رایگان اینترنتی: اگر شما بخواهید در رادیو و تلویزیون تبلیغ بدهید زمان زیادی و هزینه بالایی برای آماده شدن تبلیغ شما لازم است. تبلیغات تراکت هم باید روند چاپ خودش را طی کند. در روزنامه و مجله هم که بخواهید تبلیغ کنید، برای چند روز آینده احتمالا تبلیغ شما را چاپ کنند. تبلیغات اینترنتی علاوه بر ارزان بودن سریع و در درسترس هم می باشد. در منزل خودتان متن آگهی را تایپ می کنید و معمولا بعد از چند ساعت آگهی شما در اینترنت قابل مشاهده خواهد بود. سرعت بالای تبلیغات اینترنتی مزیت بسیار خوبی است.

4- امکانات زیاد تبلیغات رایگان اینترنتی: فرض کنید که در بخش نیازمندیهای یک روزنامه قصد ثبت تبلیغ دارید. یک کادر کوچک که فقط تعداد محدودی کاراکتر در آن جای می گیرد در اختیار شما قرار می دهند. عکس هم نمی توانید برای آگهی خودتان بذارید. تبلیغات در مجلات هم به همین ترتیب است. در تبلیغات تراکتی هم به منظور کاهش هزینه ها باید تا جایی که ممکن است سایز و اندازه کاغذ کوچکتر باشد. در تبلیغات اینترنتی هیچ محدودیتی ندارید. در همین سایت هر مقدار توضیح که برای کالا و خدمات خودتان لازم ببینید می توانید در متن آگهی بنویسید. برای هر آگهی 10 عکس هم می توانید ثبت نمائید. به این ترتیب به بهترین شکل می توانید کسب و کار خودتان را معرفی نموده و مشتریان را متقاعد نمائید.

5- ماندگاری تبلیغات رایگان اینترنتی: نکته بسیار خوب و جالبی که در رابطه با تبلیغات اینترنتی وجود دارد این است که اگر به عنوان مثال همین الان آگهی و تبلیغات خودتان را در همین سایت ثبت نمائید، آگهی شما برای همیشه باقی می ماند. مگر اینکه خودتان آگهی خودتان را حذف کنید در غیر اینصورت آگهی شما حذف نخواهد شد. در ماهها و سالهای آینده هم ممکن است از طریق همان یک آگهی مشتری جذب کنید. تبلیغات تراکتی یک روز عمر دارد. تبلیغات در روزنامه هم همان یک روز باقی می ماند. با درج تبلیغات در اینترنت کسب و کار خودتان را به صورت مداوم می توانید تبلیغ کنید.

برای رونق کسب و کار، افزایش درآمد و افزایش تعداد مشتریانتان فرصت درج آگهی و تبلیغات اینترنتی رایگان در سایت سودایران (همین سایت) را از دست ندهید. سودایران تا سال 96 بیش از 110000 آگهی ثبت شده دارد.

منبع: سودایران


بازدید: 502
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
تبلیغات موفق-تبلیغات موثر-رونق کسب و کار-تبلیغات اینترنتی-افزایش درآمد-افزایش فروش-آگهی موفق-تبلیغات رایگان اینترنتی-تبلیغات اینترنتی رایگان-تبلیغات اینترنتی پربیننده-نحوه ثبت تبلیغات موفق-تبلیغات اینترنتی موثر-ثبت آگهی رایگان-تبلیغات اینترنتی موفق-درج آگهی رایگان-تبلیغات رایگان در اینترنت-تبلیغات رایگان-تبلیغ موفق-آگهی اینترنتی-تبلیغات موفق اینترنتی-افزایش تعداد مشتریان-چگونگی درج تبلیغات موفق-نحوه ثبت آگهی موثر-آگهی رایگان موثر-آگهی اینترنتی موفق-آگهی رایگان اینترنتی-آگهی موثر-موفقیت در تبلیغات اینترنتی-تبلیغات رایگان پربیننده-تبلیغ موثر-سایت تبلیغات رایگان-تبلیغات گوگل-تبلیغات پربازده-تبلیغات اینترنتی پربازدید-چگونگی درج آگهی رایگان-تبلیغات پربیننده-آگهی اینترنتی پربیننده-سایت معتبر آگهی رایگان-آگهی رایگان-سایت پربازدید تبلیغاتی-تبلیغات رایگان موثر-چگونه خوب تبلیغ کنیم؟-سایت معتبر تبلیغات رایگان-تبلیغات اینترنتی پرفروش-ثبت آگهی رایگان پربازده-تبلیغات موثر در کسب و کار-درج تبلیغات موفق-چگونگی ثبت آگهی رایگان-آگهی اینترنتی موثر-تبلیغات مجانی-
آگهی تبلیغات
ماندگارترین هدایای تبلیغاتی
شرکت پرهون کوشا
تهران
تلفن:22861351

پخش انواع هدایای تبلیغاتی 88628659
مرکز هدایای تبلیغاتی تهران
تهران
تلفن:02188628659-09122272069
http://tehrangiftcenter.com