صفحه کنونی: مقالات تبلیغات روش های کاربردی انتخاب عنوان مناسب آگهی و تبلیغ

روش های کاربردی انتخاب عنوان مناسب آگهی و تبلیغ

روش های کاربردی انتخاب عنوان مناسب آگهی و تبلیغ

روش های کاربردی برای انتخاب عنوان مناسب آگهی و تبلیغات در این بخش ارائه شده است. یک عنوان مناسب با انگشت نهادن بر روی علایق شخصی افراد توجه انها را به خود جلب می کند. چند نمونه از این عنوانها را در ادامه ملاحظه خواهید کرد:

"به کودکان خود فرصت جنگیدن بدهید" (خمیر دندان کرست)

"چرا یک تابستان جهنمی دیگر را پشت سر بگذاریم؟" (دستگاههای تهویه جی . ای)

"برای داشتن پوستی کاملا تمیز و غیر چرب، ناگزما راه حلی یافته است" (کرم مرطوب ناگزما)

طریق موثر دیگر برای جلب توجه مخاطب، در اختیار نهادن اطلاعات است. عنوانهایی که این وظیفه را به عهده می گیرند اغلب از لغتها و عبارتهایی مانند: تازه، کشف، معرفی، اعلام، اکنون، همین جاست، بالاخره و به تازگی وارد شد استفاده می کنند.

"طعم قهوه غنی بوداده جدید ما را کشف کنید" (قهوه بدون کافئین بریم)

اگر می توانید کلمه مجانی را در عنوان تبلیغاتی خودتان به کار بگیرید. مجانی قویترین کلمه ممکن در فرهنگ تبلیغاتی است. هر کسی مایل است به صورت مجانی چیزی عایدش شود.

سایر کلمه های موثر و قوی که در عنوان آگهی و تبلیغات به شدت جلب توجه می کنند عبارتند از: چگونه، چرا، فروش، سریع، آسان، آخرین فرصت، تضمین، نتایج، به اثبات رسیده و ذخیره کردن هستند. از این کلمات اجتناب نکنید و به تعداد زیاد در متن آگهی هم تکرار نمائید.

عنوانهایی که به خواننده نوید ارائه اطلاعات جدید را می دهند نیز از جمله عنوانهای جذاب هستند که توجه مخطب را جلب می کنند.نویدی که در عنوان تبلیغی به خواننده داده می شود در متن تبلیغ ارائه می گردد. مثال:

"سه قدم ساده برای چوبکاری ماهرانه" (شرکت چوبکاری مینی وکس)

"چگونه می توان حبوبات را پخت؟" (ون کمپز)

منبع: کتاب ادبیات تبلیغ

با توجه به مطالب ارائه شده انتخاب عنوان مناسب برای اگهی و تبلیغات می تواند در افزایش بازدهی آن بسیار موثر باشد. به طور متوسط تعداد افرادی که عنوان را می خوانند پنج برابر خوانندگان متن است. بنابراین اگر عنوان تبلیغ خودتان را خوب بنویسید، تعداد افرادی که متن آگهی شما را مطالعه می کنند هم افزایش می یابد. این نکته در مورد تبلیغات اینترنتی هم صادق است. در همین سایت (سودایران) می توانید آگهی و تبلیغات خودتان را درج نموده و تعداد مشتریان خودتان را افزایش دهید. برای ثبت تبلیغات در سودایران در بالای همین صفحه بر روی عبارت ثبت آگهی رایگان کلیک کنید. برای مطالعه بیشتر در زمینه نحوه درج عنوان آگهی مناسب و اهمیت انتخاب عنوان خوب برای تبلیغ و اگهی خودتان مقاله تعیین کننده ترین عامل یک تبلیغ موفق کدام است؟ و برای مطالعه در زمینه چگونگی نوشتن متن مناسب برای تبلیغات مقاله نحوه نوشتن متن تبلیغات برای آگهی موثر و موفق را بخوانید.


بازدید: 454
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
تبلیغات موفق-تبلیغات موثر-رونق کسب و کار-تبلیغات اینترنتی-افزایش درآمد-افزایش فروش-آگهی موفق-تبلیغات رایگان اینترنتی-تبلیغات اینترنتی رایگان-تبلیغات اینترنتی پربیننده-نحوه ثبت تبلیغات موفق-تبلیغات اینترنتی موثر-ثبت آگهی رایگان-تبلیغات اینترنتی موفق-درج آگهی رایگان-تبلیغات رایگان در اینترنت-تبلیغات رایگان-تبلیغ موفق-آگهی اینترنتی-تبلیغات موفق اینترنتی-افزایش تعداد مشتریان-چگونگی درج تبلیغات موفق-نحوه ثبت آگهی موثر-آگهی رایگان موثر-آگهی اینترنتی موفق-آگهی رایگان اینترنتی-آگهی موثر-موفقیت در تبلیغات اینترنتی-تبلیغات رایگان پربیننده-تبلیغ موثر-سایت تبلیغات رایگان-تبلیغات گوگل-تبلیغات پربازده-تبلیغات اینترنتی پربازدید-چگونگی درج آگهی رایگان-تبلیغات پربیننده-آگهی اینترنتی پربیننده-سایت معتبر آگهی رایگان-آگهی رایگان-سایت پربازدید تبلیغاتی-تبلیغات رایگان موثر-چگونه خوب تبلیغ کنیم؟-سایت معتبر تبلیغات رایگان-تبلیغات اینترنتی پرفروش-ثبت آگهی رایگان پربازده-تبلیغات موثر در کسب و کار-درج تبلیغات موفق-چگونگی ثبت آگهی رایگان-آگهی اینترنتی موثر-تبلیغات مجانی-
آگهی تبلیغات
ماندگارترین هدایای تبلیغاتی
شرکت پرهون کوشا
تهران
تلفن:22861351

پخش انواع هدایای تبلیغاتی 88628659
مرکز هدایای تبلیغاتی تهران
تهران
تلفن:02188628659-09122272069
http://tehrangiftcenter.com