صفحه کنونی: مقالات تبلیغات روش های کاربردی انتخاب عنوان مناسب آگهی و تبلیغ

روش های کاربردی انتخاب عنوان مناسب آگهی و تبلیغ

روش های کاربردی انتخاب عنوان مناسب آگهی و تبلیغ

روش های کاربردی برای انتخاب عنوان مناسب آگهی و تبلیغات در این بخش ارائه شده است. یک عنوان مناسب با انگشت نهادن بر روی علایق شخصی افراد توجه انها را به خود جلب می کند. چند نمونه از این عنوانها را در ادامه ملاحظه خواهید کرد:

"به کودکان خود فرصت جنگیدن بدهید" (خمیر دندان کرست)

"چرا یک تابستان جهنمی دیگر را پشت سر بگذاریم؟" (دستگاههای تهویه جی . ای)

"برای داشتن پوستی کاملا تمیز و غیر چرب، ناگزما راه حلی یافته است" (کرم مرطوب ناگزما)

طریق موثر دیگر برای جلب توجه مخاطب، در اختیار نهادن اطلاعات است. عنوانهایی که این وظیفه را به عهده می گیرند اغلب از لغتها و عبارتهایی مانند: تازه، کشف، معرفی، اعلام، اکنون، همین جاست، بالاخره و به تازگی وارد شد استفاده می کنند.

"طعم قهوه غنی بوداده جدید ما را کشف کنید" (قهوه بدون کافئین بریم)

اگر می توانید کلمه مجانی را در عنوان تبلیغاتی خودتان به کار بگیرید. مجانی قویترین کلمه ممکن در فرهنگ تبلیغاتی است. هر کسی مایل است به صورت مجانی چیزی عایدش شود.

سایر کلمه های موثر و قوی که در عنوان آگهی و تبلیغات به شدت جلب توجه می کنند عبارتند از: چگونه، چرا، فروش، سریع، آسان، آخرین فرصت، تضمین، نتایج، به اثبات رسیده و ذخیره کردن هستند. از این کلمات اجتناب نکنید و به تعداد زیاد در متن آگهی هم تکرار نمائید.

عنوانهایی که به خواننده نوید ارائه اطلاعات جدید را می دهند نیز از جمله عنوانهای جذاب هستند که توجه مخطب را جلب می کنند.نویدی که در عنوان تبلیغی به خواننده داده می شود در متن تبلیغ ارائه می گردد. مثال:

"سه قدم ساده برای چوبکاری ماهرانه" (شرکت چوبکاری مینی وکس)

"چگونه می توان حبوبات را پخت؟" (ون کمپز)

منبع: کتاب ادبیات تبلیغ

با توجه به مطالب ارائه شده انتخاب عنوان مناسب برای اگهی و تبلیغات می تواند در افزایش بازدهی آن بسیار موثر باشد. به طور متوسط تعداد افرادی که عنوان را می خوانند پنج برابر خوانندگان متن است. بنابراین اگر عنوان تبلیغ خودتان را خوب بنویسید، تعداد افرادی که متن آگهی شما را مطالعه می کنند هم افزایش می یابد. این نکته در مورد تبلیغات اینترنتی هم صادق است. در همین سایت (سودایران) می توانید آگهی و تبلیغات خودتان را درج نموده و تعداد مشتریان خودتان را افزایش دهید. برای ثبت تبلیغات در سودایران در بالای همین صفحه بر روی عبارت ثبت آگهی رایگان کلیک کنید. برای مطالعه بیشتر در زمینه نحوه درج عنوان آگهی مناسب و اهمیت انتخاب عنوان خوب برای تبلیغ و اگهی خودتان مقاله تعیین کننده ترین عامل یک تبلیغ موفق کدام است؟ و برای مطالعه در زمینه چگونگی نوشتن متن مناسب برای تبلیغات مقاله نحوه نوشتن متن تبلیغات برای آگهی موثر و موفق را بخوانید.


بازدید: 82
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
رونق کسب و کار-افزایش درآمد-تبلیغات موفق-درج آگهی رایگان-ثبت آگهی رایگان-تبلیغات موثر-تبلیغات رایگان-آگهی رایگان موثر-چگونه خوب تبلیغ کنیم-افزایش فروش-تبلیغات اینترنتی-نحوه ثبت آگهی موثر-چگونگی درج آگهی رایگان-تبلیغات اینترنتی موثر-ثبت آگهی موثر-آگهی اینترنتی-تبلیغ موثر-آگهی موفق-آگهی رایگان-تبلیغات موث-تبلیغ موفق-درج آگهی رایگان پربازد-چگونگی ثبت آگهی رایگا-آگهی اینترنتی موث-نحوه ثبت آگهی اینترنتی-چگونگی ثبت تبلیغات رایگان-تبلیغات رایگان اینترنتی-تبلیغات پربازد-آگهی موثر-درج آگهی رایگان موثر-تبلیغات اینترنتی رایگان-آگهی اینترنتی رایگان-ثبت آگهی رایگان پربازد-آگهی رایگان فروش خودرو-افزایش تعداد مشتریان-سایت پربازدید تبلیغاتی-سایت معتبر آگهی رایگان-سایت های معتبر تبلیغات-آگهی رایگان اینترنتی-تبلیغات موثر در کسب و کار-تبلیغات رایگان در اینترنت-آگهی پربیننده-سایت آگهی مشهد-تبلیغات گوگل-نحوه ثبت تبلیغات اینترنتی-تبلیغات در مشهد-سایت آگهی رایگان-بهترین سایت تبلیغاتی-درج تبلیغات رایگان-تبلیغات مجانی-