صفحه کنونی: مقالات تبلیغات 10 عامل برای موفقیت در تبلیغات اینترنتی و درج آگهی

10 عامل برای موفقیت در تبلیغات اینترنتی و درج آگهی

10 عامل برای موفقیت در تبلیغات اینترنتی و درج آگهی

10 عامل برای موفقیت در تبلیغات اینترنتی و آگهی رایگان در این بخش ارائه شده است. برای موفقیت در تبلیغات در اینترنت موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

1- آگهی خودتان را در یک سایت معتبر و پربازدید تبلیغات اینترنتی ثبت نمائید. سایت سودایران (همین سایت) گزینه مناسبی برای ثبت تبلیغات اینترنتی است. برای ثبت آگهی در این وب سایت بر روی عبارت ثبت آگهی رایگان در بالای همین صفحه کلیک کنید.

2- عنوان مناسبی برای آگهی و تبلیغات خودتان انتخاب کنید. عنوان آگهی باید جذاب باشد و کلمات کلیدی مهم در ان به کار رفته باشد. عنوان آگهی باید خلاصه ای از متن تبلیغات باشد. عنوان آگهی باید واضح باشد و کاربر را ترغیب کند بر روی آن کلیک نماید.

3- متن آگهی باید قانع کننده و کامل باشد. در متن آگهی مزیتهایی که کالا و خدمات شما دارد و فوایدی که به مشتری می رساند را ارائه کنید. در متن آگهی اطلاعات تماس کامل ارائه دهید. متن اگهی حداقل 250 کلمه باشد. بهتر است متن آگهی غیرتکراری باشد.

4- برای تبلیغات خودتان تصویر خوب و مناسبی انتخاب نمائید. چون تصویر آگهی در کنار عنوان آگهی نخستین چیزی است که کاربر می بیند، اگر خوب و مناسب و البته جذاب انتخاب شده باشد باعث کلیک بیشتر بر روی آگهی و تبلیغات شما خواهد شد.

5- برای آگهی و تبلیغات خودتان گروه و زیر گروه مناسب را انتخاب نمائید. آگهی خودتان را هر قد خوب هم بنویسید اگر در گروه بندی مناسبی قرار نگیرد بازدهی نخواهد داشت. حین ثبت تبلیغ شهر و استان مناسبی را هم انتخاب نمائید.

6- بعد از ثبت آگهی و تبلیغات خودتان می توانید برای آگهی کلمات کلیدی انتخاب نمائید. در لیست آگهی ها در مقابل هر آگهی عبارت کلمات کلیدی قابل مشاهده است. انتخاب کلمات کلیدی باعث ایندکس شدن بهتر تبلیغ توسط گوگل و افزایش بازدید آن می شود.

7- تنها به یک اگهی اکتفا نکنید. تبلیغات در اینترنت به مداومت نیار دارد. اگر می خواهید فقط با ثبت یک آگهی نتیجه بگیرید باید بگویم که کمی بعید است. هر چه تعداد آگهی های غیر تکراری و منحصر به فرد شما بیشتر باشد، احتمال نتیجه گرفتن شما هم بیشتر است.

8- به آگهی های خودتان لینک بدهید. اگر می خواهید آگهی های شما در نتایج جستجوی گوگل در صدر نتایج و در صفحه اول نمایش داده شود، از شبکه های اجتماعی (فیسبوک و ...) فرومها و سایت و وبلاگ خودتان به آگهی های خودتان لینک بدهید.

9- آگهی خودتان را ویژه کنید. راهکار دیگری که برای موفقیت در تبلیغات و آگهی اینترنتی وجود دارد این است که آگهی خودتان را ویژه کنید. اگهی های ویژه بالاتر از آگهی های رایگان نمایش داده شده و بازدهی بالاتری دارند. مشاهده کنید: تعرفه آگهی ویژه

10- به صورت مداوم آگهی های خودتان را به روز نمائید. در همین سایت (سودایران) در صفحه کاربری خودتان در بخش لیست اگهی ها در مقابل هر آگهی کلمه به روز رسانی را مشاهده می کنید. با کلیک بر روی آن، تبلیغات شما به روز خواهد شد.

برای ثبت آگهی در این وب سایت (سودایران) بر روی عبارت ثبت آگهی رایگان در بالای همین صفحه کلیک کنید.

منبع: سودایران


بازدید: 255
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
رونق کسب و کار-ثبت آگهی رایگان-افزایش درآمد-تبلیغات موفق-درج آگهی رایگان-تبلیغات موثر-تبلیغات رایگان-آگهی رایگان موثر-تبلیغات اینترنتی موثر-چگونگی درج آگهی رایگان-افزایش فروش-تبلیغات اینترنتی-چگونه خوب تبلیغ کنیم-نحوه ثبت آگهی موثر-تبلیغات موث-آگهی موفق-ثبت آگهی موثر-آگهی اینترنتی-تبلیغ موثر-آگهی رایگان-آگهی رایگان فروش خودرو-افزایش تعداد مشتریان-سایت پربازدید تبلیغاتی-سایت معتبر آگهی رایگان-آگهی اینترنتی رایگان-ثبت آگهی رایگان پربازد-چگونگی ثبت آگهی رایگا-آگهی اینترنتی موث-نحوه ثبت آگهی اینترنتی-تبلیغ موفق-درج آگهی رایگان پربازد-تبلیغات رایگان اینترنتی-چگونگی ثبت تبلیغات رایگان-درج آگهی رایگان موثر-تبلیغات اینترنتی رایگان-تبلیغات پربازد-آگهی موثر-روشهای جدید تبلیغات-سایت معتبر تبلیغات رایگان-چگونه آگهی رایگان کنیم-آگهی موفق اینترنتی-افزایش مشتریان-گوگل-تبلیغات پربینند-تبلیغات رایگا-تبلیغ-سایتهای تبلیغاتی رایگان-چگونگی درج تبلیغات موفق-تبلیغات موثر در کسب و کار-تبلیغات رایگان در اینترنت-