صفحه کنونی: مقالات تبلیغات هشت عنوان موثر برای تبلیغات موفق

هشت عنوان موثر برای تبلیغات موفق

هشت عنوان موثر برای تبلیغات موفق

در این بخش هشت عنوان موثر که اگر در عنوان تبلیغ خودتان از این عنوانها استفاده نمائید، می توانید تبلیغات موفقی داشته باشید، ارائه می گردد. هشت عنوان موثر برای تبلیغات موفق به صورت زیر است.

1- عنوانهای بی واسطه: این عنوانها بدون استفاده از نمایش کلمه ها، معانی پنهانی و ایهام و جناس، به طور مستقیم پیشنهاد فروش را مطرح می کنند.

مثال: بلوزهای ابریشم خالص - 30 درصد تخفیف --- این اگهی به صورت مستقیم با شما وارد صحبت می شود.

2- عنوان آگهی با واسطه: عنوان با واسطه منظور خود را به صراحت اعلام نمی دارد. این عمل موجب برانگیختن کنجکاوی می شود و خواننده پاسخ های خود را در متن تبلیغ می یابد.

مثال: یک آگهی برای دستگاه مخلوط کننده صنعتی که قادر است دو سیال که غلظت یکی ده میلیون برابر دیگری است را با هم مخلوط کند: ده میلیون به یک، ما می توانیم آن را مخلوط کنیم. --- برای درک این عنوان چاره ای جز خواندن متن تبلیغ ندارید.

3-اخبار: اگر شما خبرهایی در مورد محصول خود دارید، بایستی در عنوان آگهی خودتان مطرح کنید. این خبر می تواند وعده ارائه یک کالای جدید، کاربرد جدید برای محصول قدیمی و .... باشد.

مثال:معرفی اتومبیلهای "سایتیشن 2" ---- شرکت شورلت

4- چگونه: کلمه چگونه نقش یک معجزه واقعی را در عنوانهای تبلیغاتی ایفا می کند. بسیاری از نویسندگان ادعا می کنند که اگر عنوان خودتان را با این کلمه آغاز کنید، سایر کلمه ها را نیز درست انتخاب خواهید کرد. شاید حق با آنها باشد.

مثال: چگونه می توان سریعتر و بهتر نوشت؟ چگونه می توان در سی روز سیگار کشیدن را ترک کرد.

5- سوال: سوالی که در عنوان یک تبلیغ مطرح می شود، بایستی از نظر یک خواننده پرسشی قاطع و جدی بوده کنجکاوی او را تا حد جستجوی این پرسش در متن اگهی برانگیزد.

مثال: آیا شما هم با یکی از مشکلات تزئین منزل روبه رو شده اید؟ (فرش بیگلو)

6- عنوانهای امری: عنوانهای دستوری که به مخاطبان خود راه انجام کاری را نشان می دهند، موجب افزایش فروش می شوند.

مثال: در داخل باک اتومبیلتان یک پلنگ بگذارید. (بنزین اسو)

7- عنوانهای توجیه کننده: یکی از راههای ساده و موثر نگارش متن تبلیغات فهرست کردن ویژگیهای محصول است. اگر شما تبلیغ خودتان را به این صورت بنویسید، می توانید از یک عنوان توجیه کننده که به معرفی فهرست شما می پردازد استفاده کنید.

مثال: هفت دلیلی که توجیه می کند چرا بایستی شما به سازمان هوانوردی آمریکا ملحق شوید.

8-عنوان گواه: در یک آگهی گواهی دهنده، مشتریان شما به جای شما، کار فروش را به عهده می گیرند. برای مثال: برنده بزرگ جایزه اسبق یک کمپانی چگونگی این خوش اقبالی را برای شما شرح می دهد.

منبع: کتاب ادبیات تبلیغ (با تخلیص)

با توجه به موارد گفته شده، برای ثبت آگهی و تبلیغات اینترنتی در همین سایت (سودایران) می توانید از هر کدام از عنوانهای بالا استفاده نمائید. برای مطالعه بیشتر در زمینه نحوه نوشتن عنوان مناسب برای آگهی و میزان اهمیت آن، این مقاله و یا این مقاله را مطالعه نمائید. برای مطالعه در زمینه چگونکی نوشتن متن خوب و موثر برای تبلیغات مقاله متن تبلیغات موفق و برای مطالعه در زمینه نحوه نوشتن اگهی موفق از نظر گوگل مقاله تبلیغات موفق گوگل را مطالعه نمائید.

برای معرفی کالا و خدمات و افزایش فروش خودتان، تبلیغات خودتان را در همین سایت (سودایران) ثبت نمائید. بر روی عبارت ثبت اگهی رایگان در بالای همین صفحه کلیک کنید. سودایران یکی از معتبرترین و پربازدیدترین سایتهای تبلیغاتی ایران است.

منبع: سودایران


بازدید: 465
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
تبلیغات موفق-تبلیغات موثر-رونق کسب و کار-تبلیغات اینترنتی-افزایش درآمد-افزایش فروش-آگهی موفق-تبلیغات رایگان اینترنتی-تبلیغات اینترنتی رایگان-تبلیغات اینترنتی پربیننده-نحوه ثبت تبلیغات موفق-تبلیغات اینترنتی موثر-ثبت آگهی رایگان-تبلیغات اینترنتی موفق-درج آگهی رایگان-تبلیغات رایگان در اینترنت-تبلیغات رایگان-تبلیغ موفق-آگهی اینترنتی-تبلیغات موفق اینترنتی-افزایش تعداد مشتریان-چگونگی درج تبلیغات موفق-نحوه ثبت آگهی موثر-آگهی رایگان موثر-آگهی اینترنتی موفق-آگهی رایگان اینترنتی-آگهی موثر-موفقیت در تبلیغات اینترنتی-تبلیغات رایگان پربیننده-تبلیغ موثر-سایت تبلیغات رایگان-تبلیغات گوگل-تبلیغات پربازده-تبلیغات اینترنتی پربازدید-چگونگی درج آگهی رایگان-تبلیغات پربیننده-آگهی اینترنتی پربیننده-سایت معتبر آگهی رایگان-آگهی رایگان-سایت پربازدید تبلیغاتی-تبلیغات رایگان موثر-چگونه خوب تبلیغ کنیم؟-سایت معتبر تبلیغات رایگان-تبلیغات اینترنتی پرفروش-ثبت آگهی رایگان پربازده-تبلیغات موثر در کسب و کار-درج تبلیغات موفق-چگونگی ثبت آگهی رایگان-آگهی اینترنتی موثر-تبلیغات مجانی-
آگهی تبلیغات
ماندگارترین هدایای تبلیغاتی
شرکت پرهون کوشا
تهران
تلفن:22861351

پخش انواع هدایای تبلیغاتی 88628659
مرکز هدایای تبلیغاتی تهران
تهران
تلفن:02188628659-09122272069
http://tehrangiftcenter.com