صفحه کنونی: مقالات تبلیغات چگونه بازدید آگهی و تبلیغ اینترنتی را افزایش دهیم؟

چگونه بازدید آگهی و تبلیغ اینترنتی را افزایش دهیم؟

چگونه بازدید آگهی و تبلیغ اینترنتی را افزایش دهیم؟

اگر در همین سایت (سودایران) تبلیغات درج نموده اید و قصد دارید بازدید آگهی های خودتان را بیشتر کنید، موارد زیر را در نظر داشته باشید:

1- از فرومها و انجمن ها و یا سایت و وبلاگ خودتان به آگهی های خودتان در همین سایت لینک بدهید. به این ترتیب اعتبار آگهی های شما نزد گوگل بیشتر شده و در نتیجه بازدید بیشتری برای آگهی های شما بدست خواهد آمد.

2- هر از چند گاهی متن آگهی و تبلیغات خودتان را ویرایش کنید و آن را تکمیل تر و کاملتر کنید. همین کار به روز رسانی و کاملتر کردن متن آگهی از نظر گوگل خوشایند است و اعتبار آگهی های شما بیشتر می شود. در ضمن متن آگهی کاملتر از نظر کاربران هم متقاعد کننده تر بوده و تماسهای شما را افزایش می دهد.

3- تعداد آگهی های خودتان را در همین سایت (سودایران) را افزایش دهید. هر چه تعداد آگهی های بیشتری داشته باشید در مجموع بازدید کل آگهی های شما بیشتر خواهد شد. البته آگهی های خودتان را منحصر به فرد بنویسید و برای نوشتن آنها وقت بگذارید. از کپی کردن آگهی ها اجتناب کنید.

4- برای آگهی های خودتان عکس انتخاب نمائید. وقتی آگهی  و تبلیغات شما عکس دارد در نتایج جستجوی گوگل که برای عکس می باشد و بسیاری از کاربران از طریق عکس جستجو می کنند نمایش داده شده و بازدید آن بالاتر خواهد رفت. در ضمن عکسها به جذابتر شدن آگهی شما کمک می کند و از بین آگهی های مختلف کاربر ترجیح می دهد بر روی تبلیغ شما کلیک کند و از این طریق هم بازدید آگهی شما باز هم افزایش می یابد.

5- برای آگهی های خودتان کلمات کلیدی مناسب انتخاب نمائید. کلمات کلیدی باعث می شود که تبلیغات شما در صفحات آرشیوی سودایران هم نمایش داده شود و ایندکس آن توسط گوگل بهتر و سریعتر انجام گیرد. کلمات کلیدی مهمترین عبارتهای مرتبط با محصولات یا خدمات شما است و برای هر آگهی 10 کلمه کلیدی یا عبارت کلیدی می توانید انتخاب نمائید.

6- اگر می خواهید آگهی ها و تبلیغات پربازدید و پربیننده ای داشته باشید، آگهی های خودتان را برای گوگل بهینه بنویسید. در این زمینه این مقاله را مطالعه کنید. بعضی از کاربران انبوهی از کلمات کلیدی را در متن آگهی تکرار می کنند. این کار از نظر گوگل مناسب نیست و شامل جریمه خواهد شد. آگهی های خودتان را به صورت طبیعی برای مشتریانتان بنویسید و در آنها اطلاعات خوب و مفیدی را ارائه نمائید. میزان فروش شما ارتباط مستقیم با تعداد حقایقی دارد که در متن آگهی ارائه می کنید. مطمئن باشید اگر متن شما از نظر کاربران ارزشمند باشد از نظر گوگل هم ارزشمند تشخیص داده خواهد شد و بازدید بالایی می گیرد. برای کاربران آگهی بنویسید و نه برای گوگل.

7- برای داشتن آگهی و تبلیغات پربازدید می توانید آگهی خودتان را در همین سایت ویژه کنید. آگهی های ویژه مستلزم پرداخت هزینه است ولی در عوض در صفحه اصلی سایت و در تمامی صفحات داخلی سایت سودایران بالاتر از آگهی های رایگان نمایش داده خواهد شد. آگهی های ویژه اعتبار بالاتری دارد و بازدید بیشتری می گیرد.

با توجه به مطالب ارائه شده و به عنوان جمع بندی می توان گفت برای افزایش بازدید آگهی ها و تبلیغات اینترنتی خودتان در مرحله اول سعی کنید به آگهی های خودتان لینک بدهید در ادامه متن آگهی های خودتان را به تدریج کاملتر کنید و آگهی های بیشتری ثبت نمائید. برای اگهی های خودتان عکس و کلمات کلیدی انتخاب کنید و تبلیغات خودتان را برای گوگل بهینه بنویسید و از انباشت کلمات کلیدی در متن آگهی و کارهای غیر طبیعی اجتناب نمائید. در نهایت برای افزایش بازدید تبلیغات خودتان در سودایران می توانید تبلیغات خودتان را ویژه کنید.

منبع: سودایران


بازدید: 396
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
تبلیغات موفق-تبلیغات موثر-رونق کسب و کار-تبلیغات اینترنتی-افزایش درآمد-افزایش فروش-تبلیغات رایگان اینترنتی-آگهی موفق-نحوه ثبت تبلیغات موفق-تبلیغات اینترنتی پربیننده-تبلیغات اینترنتی رایگان-تبلیغات اینترنتی موثر-ثبت آگهی رایگان-تبلیغات اینترنتی موفق-تبلیغات رایگان در اینترنت-تبلیغات رایگان-درج آگهی رایگان-تبلیغ موفق-افزایش تعداد مشتریان-چگونگی درج تبلیغات موفق-آگهی اینترنتی-تبلیغات موفق اینترنتی-آگهی اینترنتی موفق-نحوه ثبت آگهی موثر-آگهی رایگان موثر-تبلیغ موثر-سایت تبلیغات رایگان-آگهی رایگان اینترنتی-موفقیت در تبلیغات اینترنتی-آگهی موثر-تبلیغات رایگان پربیننده-سایت معتبر آگهی رایگان-آگهی رایگان-تبلیغات پربازده-تبلیغات اینترنتی پربازدید-تبلیغات گوگل-چگونگی درج آگهی رایگان-تبلیغات پربیننده-آگهی اینترنتی پربیننده-سایت معتبر آگهی اینترنتی-ثبت آگهی موثر-تبلیغات پربازدید-جذب مشتری-آگهی رایگان پربیننده-سایت پربازدید تبلیغاتی-تبلیغات رایگان موثر-چگونه خوب تبلیغ کنیم؟-سایت معتبر تبلیغات رایگان-تبلیغات اینترنتی پرفروش-ثبت آگهی رایگان پربازده-
آگهی تبلیغات
ماندگارترین هدایای تبلیغاتی
شرکت پرهون کوشا
تهران
تلفن:22861351

پخش انواع هدایای تبلیغاتی 88628659
مرکز هدایای تبلیغاتی تهران
تهران
تلفن:02188628659-09122272069
http://tehrangiftcenter.com