صفحه کنونی: مقالات تبلیغات چگونه تبلیغات رایگان اینترنتی پربیننده داشته باشیم

چگونه تبلیغات رایگان اینترنتی پربیننده داشته باشیم

چگونه تبلیغات رایگان اینترنتی پربیننده داشته باشیم

اگر می خواهید تبلیغات رایگان اینترنتی پربیننده و آگهی رایگان پربازدید در اینترنت داشته باشید موارد زیر را در نظر بگیرید.

1- تنها به یکی دو آگهی اکتفا نکنید و آگهی های متعددی ثبت نمائید. هر چه تعداد آگهی های شما که برای نوشتن انها وقت گذاشته اید و کپی شده نباشند بیشتر باشد احتمال نتیجه گرفتن شما بیشتر خواهد شد.

2- بازدید آگهی های شما بیشتر به این بستگی دارد که تبلیغ شما در گوگل چقدر نمایش داده خواهد شد. به آگهی های خودتان از سایتهای و وبلاگهای مختلف و .... لینک بدهید تا بازدید آن افزایش پیدا کند.

3- اگر می خواهید اگهی و تبلیغات پربازدید و پربیننده داشته باشید، عنوان آگهی های خودتان را خوب و جذاب بنویسید. عنوان آگهی جذاب باعث می شود از بین آگهی های مشابه تبلیغات شما، کاربر بر روی آگهی شما کلیک کند.

4- مانند عنوان آگهی، عکسی که برای آگهی های خودتان انتخاب می کنید هم در افزایش بازدید آگهی ها مهم است. عکس جذاب و اختصاصی برای کالا و خدمات شما باعث می شود بازدید آن بیشتر گردد.

5- انتخاب عکس برای آگهی های خودتان، علاوه بر اینکه مزیتی که در مورد قبل گفته شد را دارد، باعث می شود کاربرانی که در گوگل از طریق عکس جستجو انجام می دهند هم تبلیغ شما را ببینند.

6- عنوان آگهی و عکسی که برای آگهی خودتان انتخاب می کنید مانند دروازه ورود آگهی شماست. هر چه عنوان بهتر نوشته شده باشد و عکس جذابتر باشد در افزایش بازدید آگهی شما موثر تر است.

7- عنوانهای کلی مانند "فروش فوری" ، "فروش تضمینی" و .... مناسب نیست. مهمترین کلمات کلیدی مرتبط با کالا و خدمات خودتان را در عنوان آگهی بگنجانید و در عین حال عنوان را جذاب بنویسید.

8- اگر در کار شما تضمینی وجود دارد کلمه تضمینی را در عنوان آگهی ارائه دهید، اگر بخش از خدمات رایگان است و یا خدمات پس از فروش دارید، در عنوان آگهی این مزیت را حتما بیان کنید.

9- اگر ساکن تهران نیستید و یا تبلیغ شما برای ارائه کالا و خدمات در شهر خاصی است حتما در عنوان آگهی اسم شهر مورد نظر را ارائه کنید تا افراد ساکن آن شهر آگهی شما را پیدا کنند.

10- اگر در تهران خدمات خودتان را در محله مشخصی ارائه می کنید، در عنوان آگهی اسم محله مورد نظر را ارائه نمائید. به عنوان مثال عنوان تهیه غذا در ونک می تواند مناسب باشد.

11- آگهی های خودتان را برای کاربران بنویسید و به گونه ای متن تبلیغات را بنویسید که کاربران را قانع کند ولی در عین حال نیم نگاهی به گوگل هم داشته باشید. در این زمینه این مقاله را مطالعه کنید.

12- تبلیغات اینترنتی در سودایران (هیمن سایت) رایگان است ولی رایگان بودن آن نباید باعث شود این نوع تبلیغ را دست کم بگیرید. میزان نتیجه گرفتن شما از تبلیغات اینترنتی با میزان جدی گرفتن آن توسط شما نسبت مستقیم دارد.

13- اگر می خواهید تبلیغات رایگان اینترنتی پربیننده داشته باشید، باید تبلیغات خودتان را در سایت معتبر و پربازدید ثبت کنید. برای درج تبلیغ در همین سایت (سودایران) در بالای همین صفحه بر روی عبارت ثبت اگهی رایگان کلیک کنید.

14- برای نوشتن آگهی های خودتان وقت بگذارید. تبلیغات خودتان را از یک سایت به سایت دیگر کپی نکنید. تبلیغات خودتان را قانع کننده بنویسید. آگهی های شما متن خیلی کوتاهی نباید داشته باشد. از نظر گوگل متن های بلند اعتبار بیشتری دارد.

15- برای داشتن تبلیغات و آگهی رایگان اینترنتی پربیننده می توانید در همین سایت آگهی خودتان را ویژه کنید. آگهی های ویژه بالاتر از آگهی های رایگان نمایش داده شده و بیشتر در معرض دید کاربران قرار می گیرد.

16- اگر می خواهید تبلیغات اینترنتی پربیننده داشته باشید و آگهی شما موثر و موفق باشد کالا و خدمات با کیفیت را با قیمت مناسب ارائه کنید. بهترین تبلیغات هم برای کالای بدون کیفیت پاسخگو نخواهد بود.

17- گروه بندی مناسب برای افزایش بازدهی آگهی و تبلیغات شما بسیار موثر است. آگهی مربوط به فروش آپارتمان در زیر گروه خرید و فروش ویلا بازدید زیادی نخواهد گرفت. گروه بندی مناسب برای تبلیغ خودتان انتخاب کنید.

18- متن آگهی را کامل، جامع و متقاعد کننده بنویسید. به این ترتیب متن کاملی خواهید داشت که از نظر گوگل بهینه است و در نتایج آن بیشتر نمایش داده خواهد شد و بیننده بیشتری خواهد داشت و در ضمن برای کاربران جذاب خواهد بود.

19- اگر می خواهید آگهی های شما پربازدید و پربیننده باشد کلمات کلیدی مناسبی برای آگهی های خودتان انتخاب کنید. کلمات کلیدی باعث می شود تبلیغ شما در صفحات آرشیوی سایت هم نمایش داده شود و بیشتر دیده شود.

20- به صورت مداوم آگهی ها و تبلیغات خودتان را در همین سایت (سودایران) به روز کنید. آگهی های به روز شده بازدید بیشتری خواهند داشت و در صدر آگهی های رایگان قدیمی تر قرار خواهند گرفت.

منبع: سودایران


بازدید: 157
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
تبلیغات موفق-تبلیغات اینترنتی-تبلیغات موثر-افزایش فروش-رونق کسب و کار-افزایش درآمد-تبلیغات اینترنتی رایگان-آگهی موفق-تبلیغات رایگان اینترنتی-ثبت آگهی رایگان-نحوه ثبت تبلیغات موفق-درج آگهی رایگان-افزایش تعداد مشتریان-آگهی اینترنتی-تبلیغات اینترنتی موثر-آگهی رایگان موثر-تبلیغات رایگان در اینترنت-چگونگی درج تبلیغات موفق-تبلیغات اینترنتی پربیننده-تبلیغات رایگان-تبلیغات اینترنتی موفق-تبلیغ موثر-تبلیغات موث?-آگهی رایگان اینترنتی-تبلیغات موفق اینترنتی-تبلیغات موف?-نحوه ثبت آگهی موثر-چگونگی درج آگهی رایگان-آگهی رایگان-تبلیغات گوگل-تبلیغ موفق-درج تبلیغات موفق-تبلیغات اینترنتی پربازدید-ثبت آگهی موثر-آگهی موثر-افزایش درآم?-تبلیغات اینترنتی پرفروش-سایت تبلیغات رایگان-تبلیغات رایگان پربیننده-آگهی اینترنتی موف?-آگهی اینترنتی رایگان-نحوه ثبت آگهی-درج آگهی رایگان پربازد?-سایت آگهی رایگان-بهترین سایت تبلیغاتی-آگهی رایگان پربینند?-تبلیغات رایگان پربازدید-درج آگهی در سایت معتبر-سایت معتبر آگهی رایگان-تبلیغات موثر در کسب و کار-
آگهی تبلیغات
ماندگارترین هدایای تبلیغاتی
شرکت پرهون کوشا
تهران
تلفن:22861351

پخش انواع هدایای تبلیغاتی 88628659
مرکز هدایای تبلیغاتی تهران
تهران
تلفن:02188628659-09122272069
http://tehrangiftcenter.com