صفحه کنونی: مقالات تبلیغات تبلیغات اینترنتی رایگان پربیننده: انتخاب عکس آگهی

تبلیغات اینترنتی رایگان پربیننده: انتخاب عکس آگهی

تبلیغات اینترنتی رایگان پربیننده: انتخاب عکس آگهی

اگر می خواهید تبلیغات موفق و پربیننده در اینترنت ثبت نمائید یکی از راهکارها استفاده از عکس مناسب برای آگهی و تبلیغ شماست. انتخاب عکس و ثبت عکس برای تبلیغ علاوه بر اینکه بازدهی آگهی را افزایش می دهد باعث افزایش بازدید آن هم خواهد شد.

همانطور که در مقالات قبل گفته شد، از موارد مهم برای اینکه تبلیغات رایگان اینترنتی پربازدید و پربیننده داشته باشید این است که برای آگهی یا آگهی های خودتان عنوان خوب و جذابی انتخاب کنید تا کاربران بر روی تبلیغ شما بیشتر کلیک کنند (این مقاله را بخوانید:
تبلیغات اینترنتی رایگان پربیننده: عنوان آگهی جذاب) و در عین حال متن خوب و قانع کننده ای برای ان بنویسید تا علاوه بر اینکه از نظر گوگل متن معتبری باشد، وقتی کاربران متن آگهی شما را مشاهده کردند متقاعد شوند تا با شما تماس بگیرند و در نهایت بازدید از آگهی منجر به خرید شود (این مقاله را بخوانید: تبلیغات اینترنتی رایگان پربیننده: متن آگهی کامل). نکته مهم دیگری که اگر به آن توجه کنید می تواند منجر به افزایش بازدید آگهی های شما شود این است که برای تبلیغات اینترنتی خودتان عکس یا عکسهای مناسب و جذابی را ثبت کنید. فرض کنید در یک صفحه در زمینه مثلا هدایای تبلیغاتی 20 آگهی را مشاهده می کنید. به عنوان توضیح بیشتر، فرض کنید که با جستجوی عبارتی در گوگل در زمینه هدیه تبلیغاتی وارد صفحه ای از همین سایت (سودایران) مرتبط با موضوع مورد جستجوی خودتان شده اید. در صفحه مزبور از بین 20 یا 30 آگهی ای که نمایش داده می شود بر روی کدام آگهی کلیک خواهید کرد؟ مسلما بر روی آگهی ای که در مرحله اول عنوان جذاب و خوبی نوشته باشد و در مرحله دوم عکس جذاب و خوبی برای تبلیغ خودش درج کرده باشد. عکس حتی قبل از عنوان دیده خواهد شد. بنابراین با انتخاب عکس مناسب می توانید تعداد کلیک هایی که بر روی آگهی شما انجام می شود را افزایش دهید و در نهایت بازدید آگهی بیشتر و بیشتر خواهد شد. - حتما بخوانید: ثبت تبلیغات رایگان موثر و بهینه از نظر گوگل

ثبت عکس برای آگهی و تبلیغات اینترنتی از جنبه های دیگری هم مزیت به حساب می آید. همانطور که می دانید در موتورهای جستجو مانند گوگل و یاهو کاربران علاوه بر اینکه می توانند در بین سایتهای مختلف جستجوی خودشان را انجام دهند حالت و انتخاب دیگری هم که دارند این است که فقط عکس هایی که در سایتهای مختلف وجود دارد را جستجو نمایند. برای انجام این کار حین جستجو کافی است کاربر بر روی گزینه images کلیک نمائید. در صورتیکه شما برای آگهی و تبلیغ خودتان عکس ثبت کرده باشید، در نتایج جستجوی عکس گوگل هم شانس دیده شدن خواهید داشت و در نتیجه از این طریق هم بازدید آگهی شما افزایش خواهد یافت. برای آگهی های خودتان عکس هایی انتخاب کنید که هم مرتبط با کار و حرفه شما و محصولات و خدمات شما باشد و از طرفی عکس واضح و جذابی باشد تا کاربران بر روی آن کلیک نمایند. می توانید در گوشه ای از عکس اسم شرکت یا کسب و کار خودتان را بنویسید تا به این ترتیب اسم شرکت شما در اذهان باقی بماند. در این وب سایت (سودایران) برای اگهی های خودتان امکان ثبت عکس فراهم شده است و در عین حال اگر آگهی ویژه داشته باشید، می توانید برای آن 10 عکس درج نمائید. - مطالعه نمائید: چگونه اثربخش آگهی های خودمان را افزایش دهیم؟

با توجه به مطالب گفته شده، اگر می خواهید تبلیغات اینترنتی پربیننده داشته باشید، در کنار رعایت کردن مواردی که در سایر مقالات ثبت شده در همین سایت (سودایران) گفته شده است، سعی کنید برای آگهی های خودتان عکسهای مناسبی هم انتخاب کنید و به این ترتیب بازدید و بازدهی آن را افزایش دهید.

منبع: سودایران


بازدید: 160
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
تبلیغات موفق-تبلیغات اینترنتی-افزایش فروش-رونق کسب و کار-تبلیغات موثر-افزایش درآمد-تبلیغات اینترنتی رایگان-آگهی موفق-درج آگهی رایگان-نحوه ثبت تبلیغات موفق-تبلیغات رایگان اینترنتی-ثبت آگهی رایگان-تبلیغات اینترنتی موفق-تبلیغات اینترنتی موثر-افزایش تعداد مشتریان-تبلیغات اینترنتی پربیننده-آگهی اینترنتی-آگهی رایگان موثر-تبلیغات رایگان در اینترنت-چگونگی درج تبلیغات موفق-تبلیغات رایگان-تبلیغات موث?-تبلیغ موثر-تبلیغات موف?-نحوه ثبت آگهی موثر-تبلیغات موفق اینترنتی-چگونگی درج آگهی رایگان-تبلیغات اینترنتی پربازدید-تبلیغ موفق-آگهی رایگان-تبلیغات گوگل-آگهی رایگان اینترنتی-تبلیغات رایگان پربیننده-افزایش درآم?-آگهی اینترنتی موف?-سایت تبلیغات رایگان-تبلیغات اینترنتی پرفروش-ثبت آگهی موثر-درج تبلیغات موفق-تبلیغ موف?-آگهی موثر-موفقیت در تبلیغات اینترنتی-درج آگهی رایگان اینترنتی-تبلیغ رایگان اینترنتی پربیننده-درج اگهی اینترنتی رایگان-تبلیغ خوب-نحوه ثبت آگهی اینترنتی-تبلیغات رایگان اینترنت?-رونق کسب و کا?-ثبت آگهی رایگان پربازد?-
آگهی تبلیغات
ماندگارترین هدایای تبلیغاتی
شرکت پرهون کوشا
تهران
تلفن:22861351

پخش انواع هدایای تبلیغاتی 88628659
مرکز هدایای تبلیغاتی تهران
تهران
تلفن:02188628659-09122272069
http://tehrangiftcenter.com

بهترین روش جذب شاگرد
ایران مدرس
تهران