صفحه کنونی: مقالات تبلیغات چگونه تبلیغات موفق،پربازدید و پربیننده داشته باشیم

چگونه تبلیغات موفق،پربازدید و پربیننده داشته باشیم

چگونه تبلیغات موفق،پربازدید و پربیننده داشته باشیم

برای داشتن تبلیغات پربازدید، پربیننده و موفق باید در مرحله اول در سایت یا سایتهای معتبر و پربیننده تبلیغ درج کنید. اگر در یک سایت با بازدید پایین آگهی بدهید تبلیغ شما دیده نخواهد شد و یا بسیار کمتر آن را خواهند دید.

سایت معتبر تبلیغات اینترنتی: در مرحله بعد سعی کنید اگر برای زمینه کاری شما سایت تخصصی ای وجود دارد در آن سایت تبلیغ بدهید. به عنوان مثال اگر ریاضی درس می دهید در سایت تدریس ریاضی تبلیغ خودتان را درج کنید. ثبت تبلیغات در سایتهای عمومی آگهی اینترنتی مانند همین سایت سودایران هم در هر زمینه ای می تواند برای شما مفید باشد ولی به هر حال سایتهای تخصصی برای زمینه تخصصی خودشان بازدید می گیرند و احتمالا برای شما هم بازدهی بیشتری خواهد داشت. مثلا سایت تدریس ریاضی که معرفی شد بازدید کننده هایی که دارد برای آموزش و تدریس ریاضی می باشد و در نتیجه برای اساتید ریاضی این سایت گزینه بسیار خوبی است. خلاصه اینکه اولین عامل برای داشتن تبلیغات موفق، پربازدید و پربیننده ثبت تبلیغ در یک سایت خوب و پربازدید است. وب سایت سودایران (همین سایت) هم گزینه بسیار خوبی برای درج تبلیغات اینترنتی است و با ثبت اگهی در این سایت می توانید کالا و خدمات خودتان را معرفی نموده و مشتریان بیشتری را جذب نمائید. در بالای همین صفحه بر روی ثبت آگهی رایگان کلیک کنید.
چگونه بازدهی آگهی اینترنتی را افزایش دهیم؟

تبلیغات در اینترنت را جدی بگیرید: عامل بعدی که برای موفقیت در تبلیغات اینترنتی باید در نظر بگیرید و بسیار موثر است این است که برای نوشتن آگهی های خودتان وقت بگذارید و این نوع تبلیغ را جدی بگیرید. آگهی های کپی شده و تکراری فایده زیادی ندارد. اگر نمی خواهید هزینه پرداخت کنید و آگهی ویژه ثبت نمائید حداقل برای نوشتن اگهی های خودتان وقت بگذارید و متن آگهی را خوب کامل و قانع کننده بنویسید. در متن آگهی ذکر کنید که تبلیغ شما چه فواید و مزایایی برای مصرف کننده و مشتریان دارد و چه مزیتهایی به نسبت کالاهای مشابه خودش دارد. به هر میزان برای نوشتن آگهی خودتان وقت بگذارید و در متن آگهی با در نظر گرفتن رضایت و منافع مشتریان توضیحات بیشتری ارائه دهیدهم احتمال تماس مشتری با خودتان را افزایش می دهید و هم متن تبلیغ شما برای گوگل بهینه تر شده و بازدید بیشتری از تبلیغ شما به عمل خواهد آمد. متن آگهی های شما باید حداقل 300 کلمه باشد و از کپی کاری هم حذر کنید. تبلیغات در اینترنت را جدی بگیرید و برای نوشتن متن تبلیغ خودتان وقت بگذارید. تبلیغات اینترنتی پربیننده با به خدمت گرفتن گوگل

تبلیغات ویژه با بازدهی بالا: در صورت تمایل تبلیغ خودتان در همین سایت و یا سایتهای تبلیغاتی دیگر را ویژه کنید. آگهی ویژه مستلزم پرداخت هزینه است ولی در عوض بیشتر دیده خواهد شد و بازدهی بالاتری هم دارد. آگهی های ویژه از نظر کاربران هم اعتبار بالاتری دارد و با درج تبلیغ ویژه احتمال تماس و جذب مشتری خودتان را افزایش می دهید.

منبع: سودایران


بازدید: 66
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
تبلیغات موفق-تبلیغات اینترنتی-افزایش فروش-رونق کسب و کار-تبلیغات موثر-افزایش درآمد-تبلیغات اینترنتی رایگان-آگهی موفق-درج آگهی رایگان-نحوه ثبت تبلیغات موفق-تبلیغات رایگان اینترنتی-ثبت آگهی رایگان-تبلیغات اینترنتی موفق-تبلیغات اینترنتی موثر-افزایش تعداد مشتریان-تبلیغات اینترنتی پربیننده-آگهی اینترنتی-تبلیغات رایگان-آگهی رایگان موثر-تبلیغات رایگان در اینترنت-چگونگی درج تبلیغات موفق-تبلیغات موث?-تبلیغ موثر-تبلیغات موف?-نحوه ثبت آگهی موثر-تبلیغات موفق اینترنتی-چگونگی درج آگهی رایگان-تبلیغات اینترنتی پربازدید-تبلیغ موفق-آگهی رایگان-تبلیغات گوگل-آگهی رایگان اینترنتی-تبلیغات رایگان پربیننده-افزایش درآم?-آگهی اینترنتی موف?-سایت تبلیغات رایگان-تبلیغات اینترنتی پرفروش-ثبت آگهی موثر-درج تبلیغات موفق-تبلیغ موف?-آگهی موثر-موفقیت در تبلیغات اینترنتی-درج آگهی رایگان موثر-آگهی رایگان فروش خودرو-درج آگهی رایگان اینترنتی-تبلیغ رایگان اینترنتی پربیننده-درج اگهی اینترنتی رایگان-تبلیغ خوب-نحوه ثبت آگهی اینترنتی-تبلیغات رایگان اینترنت?-
آگهی تبلیغات
ماندگارترین هدایای تبلیغاتی
شرکت پرهون کوشا
تهران
تلفن:22861351

پخش انواع هدایای تبلیغاتی 88628659
مرکز هدایای تبلیغاتی تهران
تهران
تلفن:02188628659-09122272069
http://tehrangiftcenter.com

بهترین روش جذب شاگرد
ایران مدرس
تهران