صفحه کنونی: مقالات تبلیغات 7 نکته کلیدی برای تبلیغات اینترنتی رایگان موفق

7 نکته کلیدی برای تبلیغات اینترنتی رایگان موفق

7 نکته کلیدی برای تبلیغات اینترنتی رایگان موفق

در این بخش 7 نکته کلیدی برای تبلیغات اینترنتی رایگان موفق ارائه می گردد. اگر می خواهید در تبلیغات و آگهی اینترنتی موفق باشید، فروش خودتان را افزایش دهید و مشتریان بیشتری را جذب نمائید موارد زیر را در نظر داشته باشید:

1- در سایت معتبر و پربیننده تبلیغ کنید: به هر میزان آگهی خودتان را خوب بنویسید، اگر در یک سایت معتبر و خوب تبلیغ ثبت نکرده باشید در نهایت آگهی شما دیده نخواهد شد. پس سعی کنید یک سایت معتبر و پربازدید را برای تبلیغات خودتان در نظر بگیرید. سایتهایی مانند دیوار و شیپور و .... گزینه های مناسبی هستند. در همین سایت (سودایران www.soodiran.com) هم می توانید تبلیغ خودتان را درج کنید و مشتریان بیشتری را جذب نمائید. در سایت سودایران تا سال 97 حدود 130000 آگهی ثبت شده است و تمامی شهرهای ایران در این سایت پوشش داده شده است.

2- عنوان آگهی خودتان را خوب بنویسید: اولین چیزی که مشتری از تبلیغ شما خواهد دید عنوان آگهی است. عنوان آگهی باید خلاصه ای از متن تبلیغ شما باشد. عنوانهای کلی مانند "فروش فوری" مناسب نیست. چون مشتری نمی داند آگهی شما در چه زمینه ای است. در عین حال عنوان تبلیغ باید جذاب باشد. پس عنوان آگهی باید واضح باشد و به خوبی مشخص نماید متن آگهی در چه زمینه ای است و در ضمن جذاب باشد. از کلماتی مانند ارزان، رایگان، تضمینی، با قیمت مناسب و رقابتی و .... در عنوان آگهی و تبلیغ خودتان استفاده نمائید. - مطالعه کنید:
بهترین متنهای تبلیغاتی

3- برای نوشتن آگهی های خودتان وقت بگذارید: خیلی مهم است که تبلیغات اینترنتی را جدی بگیرید. برای موفقیت در این زمینه باید متن آگهی های شما پر و پیمان و کامل باشد. باید خوب توضیح دهید کالا و خدمات شما چه مزیتهایی دارد که آن را از سایر انواع کالاها و خدمات مشابه متمایز می کنند و چه فوای منحصر به فردی برای مشتریان دارد. هر چه بیشتر توضیح دهید و اطلاعات کاملتری ارائه دهید احتمال جذب مشتری شما بالاتر است.

4- مداومت داشته باشید و آگهی های بیشتری ثبت نمائید: تبلیغات اینترنتی برای اینکه بازدهی خوبی داشته باشد به زمان نیاز دارد. آگهی های شما باید توسط گوگل ایندکس شود و در نتایج جستجوی آن قرار گیرد و این روند طول می کشد. آگهی های متعددی ثبت کنید. ممکن است یکی از آگهی های شما بسیار موثر واقع شود. عنوان های مختلف و متن های متفاوت برای آگهی های خودتان داشته باشید و کپی کاری نکنید. هر چه بیشتر برای این کار وقت بگذارید و آنرا جدی تر بگیرید بهتر نتیجه خواهید گرفت. - حتما بخوانید:
هشت عنوان موثر برای تبلیغات موفق

5- تبلیغات ویژه ثبت نمائید: در همین سایت (سودایران) و سایتهای تبلیغاتی دیگر به صورت رایگان می توانید آگهی بدهید ولی در عین حال با پرداخت هزینه مناسب امکان درج آگهی ویژه هم وجود دارد. تبلیغات ویژه بالاتر از آگهی های رایگان نمایش داده شده و بیشتر دیده خواهد شد. برای اطلاع از مزیتهای تبلیغات ویژه و تعرفه آگهی ویژه در سودایران بر روی لینک هزینه تبلیغات ویژه کلیک کنید.

6- برای مشتری بنویسید و در عین حال نیم نگاهی به گوگل داشته باشید: مشتریان خودتان را در نظر داشته باشید و برای آنها متن تبلیغ را بنویسید ولی در عین حال باید آگهی شما از نظر گوگل هم بهینه باشد. متن تبلیغ خودتان را با حجم زیادی از کلمات کلیدی انباشت نکنید. متن روان و خوبی بنویسید ولی به صورت همزمان سعی کنید برای گوگل هم بهینه باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه مقاله
تبلیغات اینترنتی رایگان پربیننده: تبلیغ بهینه گوگل یا درج تبلیغات موفق و پربازدید رایگان از نظر گوگل را مطالعه نمائید. برای ثبت تبلیغ در سایت سودایران در بالای همین صفحه بر روی عبارت ثبت آگهی رایگان کلیک کنید.

7- گروه بندی مناسب برای تبلیغ خودتان در نظر داشته باشید: آگهی های مرتبط با فروش آپارتمان را در بخش فروش خانه ثبت نکنید. یا مثلا تور کیش را در بخش خدمات مسافرتی درج نکنید چرا که در همین سایت یک گروبندی مستقل برای تور کیش وجود دارد. ثبت آگهی و تبلیغ در گروه بندی مناسب به شما در جذب مشتری بیشتر کمک خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تبلیغات موفق بر روی لینک
دانلود رایگان کتاب تبلیغات اینترنتی موفق و پرفروش کلیک نموده و کتاب را مطالعه نمائید.

منبع: سودایران


بازدید: 151
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
تبلیغات موفق-تبلیغات موثر-رونق کسب و کار-تبلیغات اینترنتی-افزایش درآمد-افزایش فروش-تبلیغات رایگان اینترنتی-آگهی موفق-تبلیغات اینترنتی پربیننده-تبلیغات اینترنتی رایگان-نحوه ثبت تبلیغات موفق-تبلیغات اینترنتی موثر-تبلیغات رایگان در اینترنت-تبلیغات رایگان-درج آگهی رایگان-تبلیغ موفق-ثبت آگهی رایگان-تبلیغات اینترنتی موفق-تبلیغات موفق اینترنتی-افزایش تعداد مشتریان-چگونگی درج تبلیغات موفق-آگهی اینترنتی-نحوه ثبت آگهی موثر-آگهی رایگان موثر-آگهی اینترنتی موفق-موفقیت در تبلیغات اینترنتی-آگهی موثر-تبلیغات رایگان پربیننده-تبلیغ موثر-سایت تبلیغات رایگان-آگهی رایگان اینترنتی-چگونگی درج آگهی رایگان-تبلیغات پربیننده-آگهی اینترنتی پربیننده-سایت معتبر آگهی رایگان-آگهی رایگان-تبلیغات پربازده-تبلیغات اینترنتی پربازدید-تبلیغات گوگل-ثبت آگهی رایگان پربازده-تبلیغات موثر در کسب و کار-درج تبلیغات موفق-چگونگی ثبت آگهی رایگان-آگهی اینترنتی موثر-تبلیغات مجانی-بهترین سایت تبلیغاتی-سایت معتبر آگهی اینترنتی-ثبت آگهی موثر-تبلیغات پربازدید-جذب مشتری-
آگهی تبلیغات
ماندگارترین هدایای تبلیغاتی
شرکت پرهون کوشا
تهران
تلفن:22861351

پخش انواع هدایای تبلیغاتی 88628659
مرکز هدایای تبلیغاتی تهران
تهران
تلفن:02188628659-09122272069
http://tehrangiftcenter.com