صفحه کنونی: مقالات تبلیغات تبلیغات اینترنتی و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

تبلیغات اینترنتی و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

تبلیغات اینترنتی و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

در این بخش در رابطه با تبلیغات اینترنتی و راهکارهایی برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل توضیحاتی ارائه می گردد. برای اینکه در زمینه کاری خودتان بتوانید در صفحه اول گوگل قرار بگیرید در این بخش روشی توضیح داده خواهد شد که می تواند برای شما مفید و موثر باشد.

پیشنهاد ویژه سودایران:
تبلیغات موفق از نظر گوگل برای افزایش فروش

قبل از اینکه روش مد نظر توضیح داده شود لازم است توضیحات مقدماتی ای ارائه گردد. همانطور که می دانید در هر زمینه کاری ای ممکن است در حال حاضر شرکت های قوی ای در صفحه اول گوگل حضور داشته باشند و رقابت با آنها بسیار سخت است. یکی از فاکتورهای خود گوگل برای اینکه سایتی را در صفحه اول نشان دهد قدیمی بودن آن سایت است. شما ممکن است در حال حاضر بخواهید برای عبارت کلیدی ای که مرتبط با محصولات یا خدماتتان است در صفحه اول گوگل قرار بگیرید در حالیکه ممکن است شرکت هایی وجود داشته باشند که 10 یا 15 سال است در این زمینه فعالیت دارند و سایت آنها در صفحه اول باشد. در چنین حالتی رقابت کردن کمی سخت خواهد شد و باید راهکار متفاوتی را در نظر بگرید. مثلا اگر در زمینه خرید و فروش و اجاره دیزل ژنراتور فعالیت دارید برای عبارت کلیدی "دیزل ژنراتور" ممکن است همین الان شرکت های بسیار قوی ای در صفحه اول گوگل قرار داشته باشند که رقابت کردن با آنها راحت نیست و هزینه بسیار بالایی را می طلبد. اما راهکار چیست؟ بهتر است روی عبارت های طولانی تر حساب باز کنید. اجازه بدهید دوباره به همان مثال دیزل ژنراتور برگردیم.

پیشنهاد می شود مقاله
تبلیغات اینترنتی پربیننده با به خدمت گرفتن گوگل را هم بخوانید.

در مثال "دیزل ژنراتور" در گوگل عبارت دیزل زنراتور را وارد می کنیم و جستجو را می زنیم. در پایین صفحه پیشنهادی خود گوگل این موارد است:

دیزل ژنراتور چیست - دیزل ژنراتور ایرانی - دیزل ژنراتور دست دوم - اجزای دیزل ژنراتور - دیزل ژنراتور پرکینز - نحوه محاسبه ظرفیت دیزل ژنراتور - اجاره دیزل ژنراتور - دیزل ژنراتور ولوو - ....

این موارد توسط کاربران بیشتر جستجو شده اند به همین دلیل گوگل آنها را پیشنهاد می دهد. حال دوباره یکی از همین موارد پرسرچ را انتخاب می کنیم و در بخش جستجوی گوگل وارد می نمائیم تا ببینیم چه پیشنهادهای دیگری می دهد. به عنوان مثال، از بین موارد بالا عبارت " دیزل ژنراتور دست دوم" را انتخاب می کنیم و در خود گوگل آن را وارد کرده و جستجو را می زنیم. در پایین صفحه اول نتایج جستجوی گوگل پیشنهادهای زیر قابل مشاهده خواهد بود.

دیزل ژنراتور دست دوم اصفهان - دیزل ژنراتور دست دوم تبریز - موتور برق گازوئیلی دست دوم - قیمت دیزل ژنراتور پرکینز - موتور برق دست دوم دیوار - خرید و فروش دیزل ژنراتور - فروش موتور دیزل دست دوم - ژنراتور گازسوز دست دوم - ....

اگر شما در زمینه خرید و فروش و اجاره دیزل ژنراتور دست دوم فعالیت دارید عبارت های بالا می تواند بهترین گزینه های ممکن برای عنوان تبلیغ شما در همین سایت سودایران، سایت های تبلیغاتی دیگر و یا سایت و وبلاگ خودتان باشد. عبارت های ذکر شده در بالا پر جستجوترین عبارت ها در گوگل است و اگر شما برای هر کدام یک مقاله یا آگهی خوب بنویسید به احتمال زیاد تماس های زیادی برای شما گرفته خواهد شد. به عنوان مثال عبارت" موتور برق گازوئیلی دست دوم" را برای عنوان آگهی خودتان انتخاب کنید و یک آگهی 600 یا 700 کلمه ای برای آن بنویسید (تعداد کلمات آگهی هر چه بیشتر باشد بهتر است) و از عنوان آگهی هم به صورت طبیعی و نه تابلوبازی در متن تبلیغ استفاده نمائید. بنابراین استفاده از عبارت های پر جستجو که توسط خود گوگل در زمینه کاری خودتان پیشنهاد داده می شود را در نظر داشته باشید و آگهی های خودتان را بر مبنای آنها بنویسید. این عبارت ها هم پرجستجو هستند و هم طولانی می باشند و می توانید امیدوار باشید برای آنها در صفحه اول گوگل قرار بگیرید. اگر در شهری غیر از تهران ساکن هستید و خدمات یا محصولات ارائه می کنید، اسم شهر خودتان را هم در عنوان تبلیغ ذکر نمائید.

مطالعه مقاله
درج تبلیغات موفق و آگهی بهینه از نظر گوگل هم می تواند مفید باشد.

برای درج تبلیغ در همین سایت سودایران در بالای همین صفحه بر روی "ثبت آگهی رایگان" کلیک نمائید. سودایران یکی از برترین سایت های تبلیغاتی ایران است و تا مرداد 97 بیش از 132000 آگهی ثبت شده دارد.

منبع: سودایران


بازدید: 116
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
تبلیغات موفق-تبلیغات موثر-رونق کسب و کار-تبلیغات اینترنتی-افزایش درآمد-افزایش فروش-آگهی موفق-تبلیغات رایگان اینترنتی-تبلیغات اینترنتی پربیننده-تبلیغات اینترنتی رایگان-نحوه ثبت تبلیغات موفق-تبلیغات اینترنتی موثر-تبلیغات اینترنتی موفق-ثبت آگهی رایگان-درج آگهی رایگان-تبلیغات رایگان در اینترنت-تبلیغات رایگان-تبلیغ موفق-آگهی اینترنتی-تبلیغات موفق اینترنتی-افزایش تعداد مشتریان-چگونگی درج تبلیغات موفق-نحوه ثبت آگهی موثر-آگهی رایگان موثر-آگهی اینترنتی موفق-آگهی رایگان اینترنتی-موفقیت در تبلیغات اینترنتی-آگهی موثر-تبلیغات رایگان پربیننده-تبلیغ موثر-سایت تبلیغات رایگان-تبلیغات اینترنتی پربازدید-تبلیغات گوگل-تبلیغات پربازده-تبلیغات پربیننده-آگهی اینترنتی پربیننده-چگونگی درج آگهی رایگان-سایت معتبر آگهی رایگان-آگهی رایگان-چگونه خوب تبلیغ کنیم؟-سایت معتبر تبلیغات رایگان-تبلیغات اینترنتی پرفروش-سایت پربازدید تبلیغاتی-تبلیغات رایگان موثر-ثبت آگهی رایگان پربازده-تبلیغات موثر در کسب و کار-درج تبلیغات موفق-چگونگی ثبت آگهی رایگان-بهترین سایت تبلیغاتی-آگهی اینترنتی موثر-
آگهی تبلیغات
ماندگارترین هدایای تبلیغاتی
شرکت پرهون کوشا
تهران
تلفن:22861351

پخش انواع هدایای تبلیغاتی 88628659
مرکز هدایای تبلیغاتی تهران
تهران
تلفن:02188628659-09122272069
http://tehrangiftcenter.com