صفحه کنونی: مقالات تبلیغات درج تبلیغات موثر و آگهی رایگان پربازده

درج تبلیغات موثر و آگهی رایگان پربازده

درج تبلیغات موثر و آگهی رایگان پربازده

در این مقاله توصیه های کلی برای درج تبلیغات موثر و آگهی رایگان پربازده ارائه می گردد. در مقالات دیگر همین سایت مطالب زیادی در رابطه با درج تبلیغات پربازده و مفید ارائه شده است. در این مقاله مهمترین نکاتی که برای ثبت آگهی و تبلیغات رایگان باید در نظر گرفته شود به صورت مختصر ارائه می شود.

برای درج تبلیغات رایگان پربازده و مفید در ابتدا باید عنوان خوبی برای آگهی خودتان انتخاب نمائید. عنوان آگهی باید خلاصه ای از محتوای آگهی باشد و کاربر با دیدن عنوان آگهی بداند که اگهی در چه زمینه ای است. مهمترین کلمات آگهی خودتان را در عنوان آگهی بیاورید. مثلا اگر در تبریز می خواهید آپارتمانی بفروشید، کلمه "آپارتمان" کلمه "تبریز" و حتی محله ای که آپارتمان در ان واقع است را در عنوان آگهی بیاورید. به این ترتیب از طریق گوگل هم کاربران بهتر به سمت آگهی شما هدایت می شوند. عنوان آگهی خودتان را جذاب بنویسید. آگهی هایی که در یک زمینه هستند با هم نمایش داده می شوند. اگر عنوان آگهی شما جذاب و گیرا باشد، کاربر از بین آگهی های مختلف بر روی آگهی شما کلیک می کند. عبارتهای مرتبط با کالا و خدمات خودتان را در گوگل جستجو کنید و ببینید خود گوگل چه پیشنهادهایی می دهد. در همان صفحه نتایج جستجوی گوگل در پایین صفحه خود گوگل پیشنهادهایی می دهد. این پیشنهادها عبارتهایی هستند که کاربران زیاد جستجو کرده اند. از همین پیشنهادهای گوگل برای عنوان آگهی های خودتان استفاده کنید و متن مناسبی برای آن بنویسید. در متن اگهی خودتان، عنوان آگهی را چند بار تکرار کنید. البته نباید مصنوعی به نظر برسد و از نظر کاربران ناخوشایند نباشد.

مطلب بعدی که باید در نظر بگیرید این است که متن آگهی خودتان را خوب و قانع کننده و قابل اعتماد بنویسید. متن اگهی هر چه کاملتر باشد بهتر است. هر چه اطلاعات بیشتری به کاربر بدهید احتمال اینکه با شما تماس گرفته شود بیشتر است. در متن اگهی به صورت کامل محصول یا خدمات خودتان را معرفی کنید. هر چه متن آگهی کاملتر باشد این حس را به کاربر القا می کند که مطلب مهمتری برای گفتن دارید. در متن آگهی مثلا اگر خودرویی به فروش می رسانید توضیحات کاملی در مورد آن ارائه کنید. در مورد مدل و رنگ و تعمیرات انجام شده آن و ... . برای اگهی و تبلیغات خودتان عکس و تصویر بذارید. عکس را خودتان تهیه کنید. اگر برای کالا و خدمات خودتان عکس واقعی (و نه عکسی که مثلا از اینترنت گرفته باشید) بذارید، اعتماد کاربر بیشتر جلب می شود. در متن آگهی خودتان آدرس کامل ، شماره تلفن، آدرس سایت، شماره ثابت، ایمیل و ... را قرار دهید.

اگر می توانید برای ثبت آگهی و تبلیغات خودتان هزینه کنید، آگهی خودتان را به صورت ویژه ثبت نمائید. آگهی های ویژه بازدهی بالاتری دارند. در وب سایت سودایران (همین وب سایت) هم می توانید آگهی خودتان را به صورت رایگان یا ویژه درج نمائید. آگهی های ویژه بالاتر از آگهی های رایگان قرار می گیرند. کاربران به آگهی های ویژه بیشتر اعتماد می کنند. تعرفه درج آگهی ویژه در سایتهای تبلیغات اینترنتی (مانند همین سایت – سودایران) به نسبت روزنامه و مجله و ... خیلی پایینتر است.

-------------------

برای درج تبلیغات در سایت حاضر (سودایران) به صورت زیر عمل کنید.

1- در بالای همین صفحه بر روی عبارت "ثبت آگهی رایگان" کلیک نمائید.

2- در صفحه جدیدی که باز می شود، در بخش ثبت نام عضو جدید فرم را تکمیل نموده و بر روی ثبت شود کلیک کنید.

3- در مرحله بعد در همان صفحه نام کاربری و کلمه عبور را که حین ثبت نام خودتان انتخاب کرده بودید در سمت راست صفحه وارد نموده و بر روی "ورود" کلیک کنید.

4- با کلیک بر روی "ورود" در مرحله قبل وارد کنترل پنل می شوید. حال در کنترل پنل بر روی عبارت "درج آگهی جدید" کلیک نمائید.


بازدید: 803
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
تبلیغات موفق-تبلیغات اینترنتی-رونق کسب و کار-افزایش فروش-تبلیغات موثر-افزایش درآمد-تبلیغات اینترنتی رایگان-آگهی موفق-ثبت آگهی رایگان-درج آگهی رایگان-نحوه ثبت تبلیغات موفق-تبلیغات رایگان اینترنتی-آگهی اینترنتی-تبلیغات اینترنتی موفق-تبلیغات اینترنتی موثر-تبلیغات اینترنتی پربیننده-افزایش تعداد مشتریان-تبلیغات رایگان در اینترنت-چگونگی درج تبلیغات موفق-تبلیغات رایگان-آگهی رایگان موثر-تبلیغ موثر-تبلیغات موث?-تبلیغات گوگل-آگهی رایگان اینترنتی-تبلیغات اینترنتی پربازدید-تبلیغات موف?-نحوه ثبت آگهی موثر-تبلیغات موفق اینترنتی-چگونگی درج آگهی رایگان-تبلیغ موفق-آگهی رایگان-موفقیت در تبلیغات اینترنتی-آگهی موثر-تبلیغات رایگان پربیننده-افزایش درآم?-آگهی اینترنتی موف?-سایت تبلیغات رایگان-تبلیغ موف?-تبلیغات اینترنتی پرفروش-ثبت آگهی موثر-درج تبلیغات موفق-سایت تبلیغاتی رایگان پربیننده-آگهی اینترنتی پربینند?-سایت معتبر آگهی اینترنتی-آگهی اینترنتی موث?-سایت پربازدید تبلیغاتی-تبلیغات پربازد?-تبلیغات موثر در کسب و کار-تبلیغات موفق اینترنت?-
آگهی تبلیغات
ماندگارترین هدایای تبلیغاتی
شرکت پرهون کوشا
تهران
تلفن:22861351

پخش انواع هدایای تبلیغاتی 88628659
مرکز هدایای تبلیغاتی تهران
تهران
تلفن:02188628659-09122272069
http://tehrangiftcenter.com

بهترین روش جذب شاگرد
ایران مدرس
تهران