صفحه کنونی: مقالات تبلیغات افزایش تعداد مشتریان با درج آگهی رایگان

افزایش تعداد مشتریان با درج آگهی رایگان

افزایش تعداد مشتریان با درج آگهی رایگان

با درج آگهی و تبلیغات رایگان در سایتهای نیازمندی و تبلیغات اینترنتی مانند همین سایت (سودایران) به راحتی می توانید تعداد مشتریان و در نتیجه درآمد خودتان را افزایش دهید. درج آگهی در اینترنت و در همین سایت هم کاملا رایگان است. فقط اگر تبلیغات و آگهی خودتان را به صورت اصولی و درست ثبت نمائید، بازدهی خوبی از آگهی و تبلیغات اینترنتی خواهید گرفت. همین که ثبت آگهی در اینترنت رایگان است دیگر به این معنی نیست که به هر شکلی که شما تبلیغ کنید جواب می دهد. اتفاقا چون به صورت کاملا رایگان می توانید تبلیغات خودتان را درج نمائید و همه هم می توانند این کار را بکنند، بنابراین تعداد آگهی ها خیلی زیاد شده و نتیجه گرفتن سخت تر خواهد شد. اگر میخواهید از درج آگهی رایگان در اینترنت نتیجه خوبی بگیرید و تعداد مشتریان خودتان را افزایش دهید، از انجام موارد زیر اجتناب نمائید:

1- بعضی از افراد و تعدادی از کاربران همین سایت (سودایران) هم 10 یا 12 آگهی دارند و هر از چند گاهی این آگهی هایی را که دارند در همه ی سایتهای آگهی ثبت می کنند. این افراد در آگهی های خودشان هیچ تغییری هم ایجاد نمی کنند. چنین افرادی فکر می کنند اگر همین 10 تا 12 آگهی ثابت را هر از چند گاهی ثبت کنند زنگ خورهای بیشتر و در نتیجه تعداد مشتریان بیشتری خواهند داشت. در حالیکه اینطور نیست و فقط وقت خودشان را تلف می کنند. شما حتی اگر هفته ای یکبار یک اگهی درج می کنید، ولی اگرآگهی ای که درج می کنید را از نو نوشته باشید و تکراری نباشد، نتیجه بهتری خواهید گرفت. بنابراین از درج  و ثبت آگهی و تبلیغات رایگان تکراری و کپی شده حذر کنید. هر روز و یا هر چند روز یکبار 10 دقیقه تا یک ربع وقت بذارید و یک آگهی جدید بنویسید. عنوان جدید و متن جدیدی را انتخاب کنید. عنوانهای متفاوتی را برگزینید. ممکن است با ثبت آگهی های متنوع و مختلف، از بین تمامی آگهی هایی که درج می کنید، یکی از آگهی های شما بازدید بسیاری بالایی بگیرد و درآمد بسیاری را برای شما به ارمغان آورد. ولی اگر همان آگهی های قبلی را به صورت مداوم کپی کنید، هیچ اتفاق جدید و خوبی نخواهد افتاد. برای ثبت آگهی در وب سایت حاضر (سودایران) در بالای همین صفحه بر روی عبارت "ثبت آگهی رایگان" کلیک نمائید.

2- تعداد زیادی از آگهی دهندگان در متن آگهی خودشان بیشتر از یکی دو جمله نمی نویسند. اگر می خواهید نتیجه خوبی از آگهی و تبلیغات رایگان اینترنتی بگیرید، باید متن آگهی خودتان را خوب، مناسب و قانع کننده بنویسید. دقت کنید، کسانی که می خواهند آگهی شما را مطالعه کنند و تصمیم بگیرند با شما تماس بگیرند یا نه، ربات نیستند! افرادی مثل خود من و شما آگهی های شما را خواهند دید. حال اگر آگهی های شما قانع کننده باشد و تمامی جزئیات کالا و خدمات خودتان را به خوبی تشریح کرده باشید با شما تماس می گیرند. در غیر اینصورت به سراغ آگهی ها و تبلیغات افراد دیگری می روند که بتواند اعتماد آنها را جلب کند. در متن آگهی خودتان اطلاعات تماس را کامل بنویسید و توضیحات کامل و جامع و همچنین صادقانه ای ارائه دهید.

3- بسیاری از افراد که در اینترنت آگهی ثبت می نمایند، عنوان آگهی خودشان را آنقدر کلی انتخاب می کنند که اصلا بر روی آن کلیک نمی شود. مثلا شما اگر می خواهید خودروی خودتان را به فروش برسانید و عنوان آگهی را کلمه "فروش" انتخاب کنید، فکر می کنید که آیا کسی بر روی تبلیغ شما کلیک خواهد کرد؟ مسلما نه. کلمه "فروش" بسیار کلی است و کسی وقت خودش را تلف نخواهد کرد تا بر روی آن کلیک کند و ببیند قضیه از چه قرار است. توجه کنید که افرادی که در اینترنت در حال جستجوی کالا و خدمات مورد نظرشان هستند، با انبوهی از اطلاعات و تبلیغات و ... رو به رو می باشند. این افراد چون می خواهند سریع و در کمترین زمان به آگهی مورد نظر خودشان برسند بر روی آگهی هایی که عنوان کلی دارد و معلوم نیست در چه زمینه ای است، کلیک نخواهند کرد. بنابراین عنوان آگهی خودتان را خوب، مناسب، جذاب، گیرا و تا جایی که تعداد حروف به شما اجازه می دهد کامل بنویسید. مثلا بنویسید "فروش پژو 206 سفید اقساط مدل 94". اگر می خواهید در هر زمینه ای آگهی درج نمائید، جنین عنوانی خوب و موثر است. بسیاری از افراد در عنوان آگهی خودشان اسم شرکت خودشان را ارائه می کنند. این هم مناسب نیست. مثلا می نویسند "شرکت ایران سیر گل". خوب کسی که آگهی شما را ببیند اصلا نمی داند در چه زمینه ای است. در ضمن دقت کنید که عنوان آگهی مهمترین قسمت آگهی و تبلیغ شما است. بیش از 80 درصد از بازدید کنندگان فقط عنوان آگهی شما را می بینند. اگر عنوان آگهی را خوب ننوشته باشید بر روی آن کلیک نمی کنند و این بیش از 80 درصد بازدید کننده را از دست خواهید داد. نکته بسیار مهم دیگری که در رابطه با آگهی و تبلیغات اینترنتی مهم است و در مورد سایر انواع تبلیغات صادق نمی باشد این است که اگر شما عنوان آگهی خودتان را خوب انتخاب نکنید، گوگل را هم از دست داده اید. در همان مثال فروش خودرو، فرض کنید کاربری در گوگل عبارت "پژو 206 سفید مدل 94" را جستجو کند. حال اگر شما هم دقیقا چنین خودروی برای فروش داشته باشید ولی عنوان آگهی خودتان را همان کلمه "فروش" یا "فروش خودرو" و .... انتخاب کرده باشید، خوب مسلما آگهی شما در نتایج جستجوی گوگل در اولویت قرار نخواهد گرفت و در نتیجه بازدید زیادی از تبلیغات شما انجام نمی شود. بنابراین تا جایی که ممکن است عنوان آگهی خودتان را دقیق و با جزئیات کافی بنویسید. البته در سایتهای آگهی رایگان و در همین سایت (سودایران) هم تعداد کاراکترهای عنوان آگهی محدود است. ولی به هر حال تا جایی که تعداد کاراکترها به شما اجازه می دهد عنوان آگهی را کامل بنویسید و توضیحات دقیق تر و کامل تر را در متن آگهی ارائه دهید. برای ثبت آگهی در وب سایت حاضر (سودایران) در بالای همین صفحه بر روی عبارت "ثبت آگهی رایگان" کلیک نمائید.

4- انتخاب گروه بندی نامناسب هم اشتباهی است که بسیاری از افراد حین درج آگهی رایگان در اینترنت انجام می دهند. البته تعدادی از افراد (همان هایی که 10 تا 12 آگهی دارند و به صورت دوره ای این اگهی ها را درج می کنند) چون با عجله می خواهند اگهی ثبت کرده و به تعداد زیادی سایت هم می خواهند برسند که آگهیشون رو بذارن، گروه بندی آگهی خودشون رو درست انتخاب نمی کنند. تعدادی دیگر از افراد به اهمیت این قضیه واقف نیستند و به این دلیل گروه بندی درستی برای اگهی های خودشان در نظر نمی گیرند. به هر حال اگر آگهی شما در گروه بندی مناسبی قرار نگیرد، تعداد بازدیدهای آن کم خواهد بود. یا افرادی آگهی شما را خواهند دید که برای بحث دیگری به آن گروه بندی انتخابی شما رجوع کرده اند. بنابراین برای نتیجه گرفتن بهتر سعی کنید حتما از بین گروه بندی متنوعی که در همین سایت (سودایران) ارائه شده است، برای آگهی و تبلیغات خودتان گروه و زیر گروه مناسبی را انتخاب کنید.

یکی از بهترین سایتهایی که می توانید آگهی و تبلیغات خودتان را به صورت رایگان در آن ثبت کنید، همین سایت (سودایران) است.

سایت سودایران:

1- بازدید بالایی دارد.

2- از نظر گوگل بهینه است.

3- گروه بندی کاملا متنوعی دارد و در هر زمینه ای می توانید آگهی خودتان را در آن درج کنید.

4- درج آگهی در آن رایگان است.

5- برای ثبت تبلیغات پربازده و موثر است.

سایت سودایران تا مرداد 95 بیش از 70000 آگهی درج شده دارد. تعداد آگهی های ثبت شده در سایت سودایران روز به روزدر حال افزایش است. تا مهر 95 تعداد آگهی های ثبت شده در این وب سایت از 80000 آگهی هم بیشتر شده است.

همانطور که می دانید تبلیغات اینترنتی در حال حاضر یکی از بهترین روشها برای فروش کالا و خدمات و رونق کسب و کارهاست. شما نیز برای افزایش تعداد مشتریان و افزایش درآمد خودتان فرصت درج آگهی در سایت سودایران را از دست ندهید. درج آگهی در سایت سودایران کاملا رایگان و مفید و موثر است.

-------------------

برای درج تبلیغات در سایت حاضر (سودایران) به صورت زیر عمل کنید.

1- در بالای همین صفحه بر روی عبارت "ثبت آگهی رایگان" کلیک نمائید.

2- در صفحه جدیدی که باز می شود، در بخش ثبت نام عضو جدید فرم را تکمیل نموده و بر روی ثبت شود کلیک کنید.

3- در مرحله بعد در همان صفحه نام کاربری و کلمه عبور را که حین ثبت نام خودتان انتخاب کرده بودید در سمت راست صفحه وارد نموده و بر روی "ورود" کلیک کنید.

4- با کلیک بر روی "ورود" در مرحله قبل وارد کنترل پنل می شوید. حال در کنترل پنل بر روی عبارت "درج آگهی جدید" کلیک نمائید.


بازدید: 1113
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
تبلیغات موفق-تبلیغات موثر-رونق کسب و کار-تبلیغات اینترنتی-افزایش درآمد-افزایش فروش-تبلیغات رایگان اینترنتی-آگهی موفق-تبلیغات اینترنتی پربیننده-تبلیغات اینترنتی رایگان-نحوه ثبت تبلیغات موفق-تبلیغات اینترنتی موثر-تبلیغات رایگان در اینترنت-تبلیغات رایگان-درج آگهی رایگان-تبلیغ موفق-ثبت آگهی رایگان-تبلیغات اینترنتی موفق-تبلیغات موفق اینترنتی-افزایش تعداد مشتریان-چگونگی درج تبلیغات موفق-آگهی اینترنتی-نحوه ثبت آگهی موثر-آگهی رایگان موثر-آگهی اینترنتی موفق-موفقیت در تبلیغات اینترنتی-آگهی موثر-تبلیغات رایگان پربیننده-تبلیغ موثر-سایت تبلیغات رایگان-آگهی رایگان اینترنتی-چگونگی درج آگهی رایگان-تبلیغات پربیننده-آگهی اینترنتی پربیننده-سایت معتبر آگهی رایگان-آگهی رایگان-تبلیغات پربازده-تبلیغات اینترنتی پربازدید-تبلیغات گوگل-ثبت آگهی رایگان پربازده-تبلیغات موثر در کسب و کار-درج تبلیغات موفق-چگونگی ثبت آگهی رایگان-آگهی اینترنتی موثر-تبلیغات مجانی-بهترین سایت تبلیغاتی-سایت معتبر آگهی اینترنتی-ثبت آگهی موثر-تبلیغات پربازدید-جذب مشتری-
آگهی تبلیغات
ماندگارترین هدایای تبلیغاتی
شرکت پرهون کوشا
تهران
تلفن:22861351

پخش انواع هدایای تبلیغاتی 88628659
مرکز هدایای تبلیغاتی تهران
تهران
تلفن:02188628659-09122272069
http://tehrangiftcenter.com