صفحه کنونی: مقالات تبلیغات بهترین روشها برای ثبت تبلیغات و اگهی موفق و پرفروش

بهترین روشها برای ثبت تبلیغات و اگهی موفق و پرفروش

بهترین روشها برای ثبت تبلیغات و اگهی موفق و پرفروش

بهترین روشها برای ثبت تبلیغات و اگهی موفق و پرفروش در این بخش ارائه شده است. اگر می خواهید در تبلیغات و تبلیغات اینترنتی موفق باشید و با درج تبلیغات در رسانه های مختلف، روزنامه، مجله و یا همین سایت (سودایران) فروش خودتان را افزایش دهید، مطالعه این متن می تواند کاملا برای شما مفید باشد.

مشتری خود را بشناسید: کلیدی برای موفقیت در فروش.

اگر می خواهید تبلیغات پرفروشی داشته باشید، درک مخاطب و انگیزه او برای خرید محصول برایتان مهم باشد.

باید متوجه باشید که چه مزیتهایی برای مشتری مهم است و به انها اشاره کنید نه مواردی که از نظر خودتان مهم است.

نخست باید مخاطب خودتان را شناسایی کنید (قدم اول). باید بفهمید که چه ویژگی ای برای آنها در اولویت قرار دارد.

اگر در زمینه طول نوشته و میزان بلند و کوتاه بودن تبلیغات خودتان سوال دارید در ادامه مورد بررسی قرار می گیرد.

طول نوشته به محصول، مخاطب و هدف نوشته تبلیغاتی بستگی دارد.

به عنوان مثال، تبلیغات در زمینه نوشیدنی زنجبیلی چون چیز زیادی برای بیان ندارد باید کوتاه باشد. در حالی که برای فروش دستگاه مخلوط کن نوشته باید بلند باشد. در اینجا نوع محصول تعیین کننده است.

تبلیغات شما باید برای متقاضیان و مشتریان حائز شرایط دارای اطلاعات کافی باشد. نه بیشتر و نه کمتر.

چنانچه در مورد طول تبلیغات و آگهی خودتان شک دارید بهتر است اطلاعات اضافی را در اختیار خواننده بگذارید و نه اطلاعات ناقص.*** برای ثبت آگهی و تبلیغات اینترنتی موفق در همین سایت (سودایران) که تا پاییز 96 بیش از 120000 آگهی ثبت شده دارد، در بالای همین صفحه بر روی عبارت "ثبت آگهی رایگان" کلیک نمائید.

نکته بسیار مهم: هر چه تعداد حقایق ذکر شده در آگهی و تبلیغات شما بیشتر باشد میزان موفقیت آن هم افزایش می یابد.

چگونه آگهی و تبلیغات خوبی بنویسیم؟ 1- برای نوشتن اگهی و تبلیغات موفق آگهی هایی که در سایتهای مختلف در زمینه محصولات و خدمات مشابه شما هستند را مشاهده نمائید.

2- در مورد محصول خودتان سوالاتی را مطرح کنید که با پاسخ دادن به آنها اطلاعات مفیدی در اختیار مشتری قرار گیرد: به عنوان مثال، مزایا و مشخصات محصول شما چیست؟ مهمترین مزیت کالا و خدمات شما کدام است؟ و .....

3- در مورد مخاطب و مشتری احتمالی خودتان سوالاتی را مطرح نمائید. چه کسی قرار است محصول یا خدمات شما را خریداری کند؟ سرویس اصلی محصول شما برای مخاطب چیست؟ عمده ترین نگرانی خریدار کدام است؟

4- هدف نوشتن تبلیغ خودتان را معین کنید. آیا می خواهید حس کنجکاوی مخاطبان را برانگیزید؟ برای فروش است؟ قصد دارید کالای جدیدی را معرفی نمائید؟ و ....

در نهایت با توجه به موارد بالا می توانید متن تبلیغاتی خوبی برای کالا و خدمات خودتان بنویسید و میزان فروش خودتان را افزایش دهید.حتما مطالعه کنید: هشت عنوان موثر برای تبلیغات موفق

نکته مهم و اساسی: در نوشتن یک متن تبلیغاتی، ذکر جزئیات، فروش را افزایش می دهد.

روند مناسب برای نوشتن متن تبلیغاتی: 1- در مرحله اول همه چیز را بر روی کاغذ بیاورید (یا در فایل ورد تایپ کنید) فرض کنید نامه ای برای دوستی می نویسید.

2- در مرحله بعد متنی که نوشته اید را ویرایش نمائید. 3- در نهایت متن را از نظر دیکته و دستور زبان و دقت و صداقت کلمات و .... پاکنویس نمائید.

راهکارهایی برای تولید ایده ای تبلیغاتی: حقایق را دریابید (در مورد کالا و مردم) - در جستجوی تلفیق افکار برآئید (یک فکر تازه صرفا تلفیقی از فکرهای کهنه است)

از فهرست استفاده کنید (فهرست عنوانها، فهرست متن تبلیغاتی، فهرست دلایل خرید و ....) - نظرات دیگران را جویا شوید. و ....

کنترل نهایی یک متن تبلیغاتی: متن تبلیغات و آگهی شما باید آنچه را که عنوان وعده داده است عملی سازد. برای کنترل نهایی متن آگهی خودتان موارد زیر را در نظر داشته باشید.

1- آیا متن جالبی است یا خواننده خمیازه می کشد؟ یک قصه نقل کنید. خبری بدهید و ....

2- آیا خواندن متن آسان است؟ آیا باور کردنی است؟ راهکارها: معرفی گواهان، دلیل علمی قابل قبول، گفتن حقیقت

3- آیا متن آگهی و تبلیغات شما متقاعد کننده است؟ آیا تمامی جزئیات را بیان می کند؟ بیان جزئیات بیشتر: باورکردنی تر

4- آیا متن آگهی شما دقیق است؟ تمامی داستان را در حداقل کلمه ها بیان کنید. آیا متن شما به علاقه شخص خواننده مربوط است؟

5- آیا متن شما روان است؟ آیا متن شما خواننده را به جنبش وا می دارد؟ از کوپنها، کارتهای پاسخ و شماره تلفن های رایگان استفاده نمائید.

نخستین قدم در نوشتن یک آگهی پرفروش و تبلیغات موفق پرداختن به مزایای ان کالا است و نه خصوصیات آن.

مثال بسیار خوب در این زمینه: فرض کنید می خواهید دستگاهی را بفروشید که کیبورد آن قابلیت جدا شدن دارد. خصوصیت دستگاه: کیبورد با قابلیت جدا شدن. - مزیت: قابلیت قرار دادن کیبورد در راحت ترین وضعیت ممکن.

نکته مهم: مهمترین خصوصیت محصول در عنوان اصلی آگهی و تبلیغات ارائه شود. خصوصیت منحصر به فرد کالا همان مزیت اصلی است که در عنوان مطرح می شود.مقاله مرتبط و مفید: نحوه نوشتن متن تبلیغات برای آگهی موثر و موفق

مراحل کار برای نوشتن تبلیغات موفق و پرفروش: 1- جلب توجه کنید (وظیفه عنوان و تصویر اگهی همین است) در این بخش باید بر روی قویترین مزیت کالا تمرکز کنید.

2-  دومین قدم این است که یک نیاز را به نمایش درآورید. اینکه کالا و خدمات شما می تواند چه نیازی را برطرف کند.

3- به ارضای نیاز بپردازید. چگونه می توانید نیاز مشتریان را برطرف کنید. محصول یا خدمات شما چگونه می تواند به آنها کمک کند.

4- برتری و قابل اعتماد بودن خودتان را اثبات کنید. گفته های خودتان را باید به اثبات برسانید. (صحبت در مورد مزایای کالا، استفاده از شاهد و گواه و نظرات مشتریان قبلی، مقایسه با کالای رقیب)

5- از خوانندگان اگهی و تبلیغات بخواهید که اقدام به سفارش کنند. راههای ارتباطی راحت و آسان و متنوع (تلفن همراه، ثابت، فکس، ایمیل و ....) را برای مشتریان فراهم نمائید.

چهار روش برای تبلیغ کالایی که مشابه کالای دیگری در بازار است:

1- کمترین تفاوت را شاخ و برگ دهید و بزرگ کنید: مزیت مشترکی که دیگران دارند و روی ان تاکید نکرده اند را انتخاب نمائید.

2- مزیت کالا را شاخ و برگ دهید.

3- نام محصول و یا بسته بندی ان را به صورت خاص در آورید.

4- چهره محبوب و با دوامی برای محصول خود خلق کنید.

منبع: کتاب ادبیات تبلیغ

گردآوری و تخلیص: سودایران (استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک دادن به سایت سودایران است)


بازدید: 578
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
تبلیغات موفق-تبلیغات موثر-رونق کسب و کار-تبلیغات اینترنتی-افزایش درآمد-افزایش فروش-تبلیغات رایگان اینترنتی-آگهی موفق-تبلیغات اینترنتی پربیننده-تبلیغات اینترنتی رایگان-نحوه ثبت تبلیغات موفق-تبلیغات اینترنتی موثر-تبلیغ موفق-تبلیغات اینترنتی موفق-ثبت آگهی رایگان-درج آگهی رایگان-تبلیغات رایگان در اینترنت-تبلیغات رایگان-تبلیغات موفق اینترنتی-افزایش تعداد مشتریان-چگونگی درج تبلیغات موفق-آگهی اینترنتی-آگهی رایگان موثر-آگهی اینترنتی موفق-نحوه ثبت آگهی موثر-تبلیغات رایگان پربیننده-سایت تبلیغات رایگان-تبلیغ موثر-آگهی رایگان اینترنتی-موفقیت در تبلیغات اینترنتی-آگهی موثر-سایت معتبر آگهی رایگان-آگهی رایگان-تبلیغات اینترنتی پربازدید-تبلیغات گوگل-تبلیغات پربازده-تبلیغات پربیننده-آگهی اینترنتی پربیننده-چگونگی درج آگهی رایگان-تبلیغات مجانی-بهترین سایت تبلیغاتی-آگهی اینترنتی موثر-تبلیغات پربازدید-جذب مشتری-آگهی رایگان پربیننده-سایت معتبر آگهی اینترنتی-ثبت آگهی موثر-چگونه خوب تبلیغ کنیم؟-سایت معتبر تبلیغات رایگان-تبلیغات اینترنتی پرفروش-
آگهی تبلیغات
ماندگارترین هدایای تبلیغاتی
شرکت پرهون کوشا
تهران
تلفن:22861351

پخش انواع هدایای تبلیغاتی 88628659
مرکز هدایای تبلیغاتی تهران
تهران
تلفن:02188628659-09122272069
http://tehrangiftcenter.com

بهترین روش جذب شاگرد
ایران مدرس
تهران