صفحه کنونی: مقالات تبلیغات رهنمودهایی برای نوشتن تبلیغات موفق و پرفروش

رهنمودهایی برای نوشتن تبلیغات موفق و پرفروش

رهنمودهایی برای نوشتن تبلیغات موفق و پرفروش

در این بخش رهنمودهایی برای نوشتن تبلیغات موفق و پرفروش و نوشتن آگهی و تبلیغات اینترنتی پربازده و معتبر ارائه شده است. مطالب ارائه شده از کتاب ادبیات تبلیغ با کمی تغییرات برگرفته شده است.

1- خواننده حرف اول را می زند. در اگهی و تبلیغ خودتان با مخاطب تطابق داشته باشید. از کلمه "شما" استفاده کنید.

مثال: دفترچه راهنمای بانکی به "شما" کمک می کند تا ....

{همانطور که در مقالات قبلی ارائه شده در همین سایت (سودایران) گفته شده است در متن آگهی و تبلیغات خودتان باید بیشتر از آنچه در مورد خودتان و ویژگیهای برتر شرکت و کسب و کار و کالا و خدمات خودتان حرف بزنید، در مورد کاربر و مشتری و مزیتهایی که محصولات و خدمات شما برای انها دارد بنویسید.}

2- عنوان آگهی و تبلیغات بایستی پیام اصلی را منعکس سازد و خطوط اولیه متن نیز باید به تایید عنوان بپردازد (به ترتیب اهمیت مطالب)

{در همین سایت بارها و بارها در زمینه آگهی و عنوان آگهی توضیحات مفصلی ارائه شده است. عنوان آگهی باید جذاب و کاربر پسند باشد. عنوان آگهی باید برای گوگل هم خوب نوشته شده باشد. در عنوان آگهی مهمترین کلمات کلیدی مرتبط با کالا و خدمات خودتان را ارائه نمائید. برای مطالعه در زمینه عنوان مناسب برای آگهی و تبلیغ موفق مقاله هشت عنوان موثر برای تبلیغات موفق یا تعیین کننده ترین عامل یک تبلیغ موفق کدام است؟ را مطالعه نمائید.}

3- برای آگهی های بلند (بیشتر از 150 کلمه) نوشته خودتان را به بخش های کوچکتری تقسیم بندی کنید.

{با رعایت این مورد، متن آگهی شما راحت تر خوانده می شود و برای کاربران هم جذابتر خواهد بود. البته همانطور که قبلا هم گفته شده است از نظر گوگل متن های خیلی کوتاه ارزش چندانی ندارد. حداقل تعداد کلمات شما در تبلیغات اینترنتی باید بیش از 300 کلمه باشد. برای مطالعه بیشتر در زمینه نحوه نوشتن آگهی موفق از نظر گوگل این مقاله را بخوانید.}

4- از جمله های کوتاه استفاده کنید (شش تا شانزده کلمه). جمله های بلند را به دو یا سه جمله کوتاهتر تبدیل نمائید. از نقطه گذاری برای کوتاه کردن جمله ها می توان استفاده کرد. طول جمله ها کوتاه و بلند شود بهتر است.

{برای ثبت آگهی رایگان اینترنتی و تبلیغات موفق در همین سایت (سودایران) بر روی عبارت ثبت آگهی رایگان در بالای همین صفحه کلیک نمائید. تعداد آگهی های ثبت شده در سودایران تا شهریور 96 به بیش از 120000 آگهی می رسد."

5- از کلمه های ساده استفاده کنید. از کلمه های دهان پر کن و جلوه های پر زرق و برق اجتناب نمائید.

مثال: به جای جمله "ممکن است بازار ضرر و زیان دو جانبه داشته باشد" جمله "بازار بالا و پایین خواهد رفت" مناسب تر است.

6- از زبان نا مفهوم تکنیکی بر حذر باشید. هنگام نوشتن تبلیغ برای مخاطب و مشتری ای که زبان خاص شما را نمی فهمد از اصطلاحات فنی استفاده نکنید.

تنها در دو صورت از اصطلاحات فنی استفاده کنید: الف - 95 درصد و یا تعداد بیشتر خوانندگان شما آن را درک کنند. ب- تنها راه رساندن مفهوم شما به مخاطب باشد.

7- دقیق باشید. به جای عبارت "با نگاه اول" از عبارت "ابتدا" استفاده کنید و یا به جای "طیف متنوعی از مدلهای مختلف" عبارت "انواع مدلها" را استفاده نمائید.

{همانطور که در یکی از مقالات قبلی گفته شد، تبلیغاتی که حقایق بیشتری در آن ارائه شده باشد و جزئیات بیشتری ذکر کرده باشد احتمال فروش بالاتری خواهد داشت. در متن آگهی توضیحات کافی ارائه دهید}

8- روشن و مشخص سخن بگویید. مثلا به جای جمله " شرایط نامطلوب آب و هوایی منجر به خرابیهای ساختمانی نخواهد شد" جمله "با بارش باران سقف چکه نخواهد کرد" بهتر است.مطالعه کنید: 10 راهکار عملی و کاربردی برای افزایش بازدید آگهی

9- بی حاشیه نکته خودتان را بیان کنید. اول خود را گرم نکنید و بعد به اصل موضوع بپردازید. بلکه "از اول تا آخر به فروش بپردازید". مسائل بدیهی را اول بیان نکنید تا بعد بخواهید به موضوع اصلی برسید.

10- با سبکی محاوره ای و دوستانه بنویسید. مجسم کنید که به جای نوشتن با مخاطب خود مشغول صحبت کردن هستید.

مثال: به جای جمله "اطلاعاتی را که تقاضا کرده اید ضمیمه نامه کرده ایم" بنویسید "این اطلاعاتی است که می خواستید".

11- استفاده از زبان جنسیت گرایانه (تبعیض جنسی) را کنار بگذارید.

نکات تکمیلی برای نوشتن تبلیغات موفق و پرفروش:

- جمله خودتان را با یک حرف اضافه تمام کنید. مثال: آلودگی هوا چیزی است که می خواهیم رهایی پیدا کنیم ازش.

- جمله های خودتان را خرد کنید: در یک چشم به هم زدن راه موفقیت مسدود می شود. جرقه ای که ناگهان در ذهنتان می درخشد. یادداشتی که هر گز بر روی کاغذ آورده نمی شود.

- جمله های خودتان را با حروف ربط شروع کنید.

- از پاراگرافهای یک جمله ای استفاده کنید.

- از تکنیکهای مکانیک برای تاکید کلمه ها و یا عبارتهای متن استفاده کنید. مانند: حروف درشت، خط تاکید، دست نویس ساختگی و حروف برجسته.

پیشنهاد می کنیم سایر مقالات مرتبط با تبلیغات موفق و پرفروش را در همین سایت (سودایران) مطالعه نمائید. بر روی عبارت تبلیغات موفق کلیک کنید.

{برای ثبت آگهی رایگان اینترنتی و تبلیغات موفق در همین سایت (سودایران) بر روی عبارت ثبت آگهی رایگان در بالای همین صفحه کلیک نمائید. }عبارتهای کلیدی: چگونه تبلیغات موفقی داشته باشیم، راهنمایی در مورد نوشتن تبلیغات پرفروش، تبلیغات رایگان اینترنتی موثر و پربیننده، چگونه تبلیغات با بازدهی بالا داشته باشیم؟

گردآوری و تلخیص: سودایران


بازدید: 394
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
تبلیغات موفق-تبلیغات اینترنتی-تبلیغات موثر-افزایش فروش-رونق کسب و کار-افزایش درآمد-تبلیغات اینترنتی رایگان-آگهی موفق-ثبت آگهی رایگان-درج آگهی رایگان-نحوه ثبت تبلیغات موفق-تبلیغات رایگان اینترنتی-تبلیغات اینترنتی موثر-افزایش تعداد مشتریان-آگهی اینترنتی-تبلیغات رایگان-تبلیغات اینترنتی موفق-آگهی رایگان موثر-چگونگی درج تبلیغات موفق-تبلیغات اینترنتی پربیننده-تبلیغات رایگان در اینترنت-تبلیغات موث?-تبلیغ موثر-تبلیغات موفق اینترنتی-تبلیغات موف?-چگونگی درج آگهی رایگان-آگهی رایگان-تبلیغات گوگل-تبلیغ موفق-نحوه ثبت آگهی موثر-آگهی رایگان اینترنتی-تبلیغات اینترنتی پرفروش-سایت تبلیغات رایگان-تبلیغات رایگان پربیننده-آگهی اینترنتی موف?-درج تبلیغات موفق-تبلیغات اینترنتی پربازدید-آگهی موثر-افزایش درآم?-ثبت آگهی موثر-تبلیغات مجانی-آگهی اینترنتی موفق-سایت تبلیغاتی رایگان پربیننده-تبلیغ رایگان اینترنتی پربیننده-موفقیت در تبلیغات اینترنتی-درج اگهی اینترنتی رایگان-تبلیغ خوب-آگهی اینترنتی موث?-سایت پربازدید تبلیغاتی-تبلیغات رایگان اینترنت?-
آگهی تبلیغات
ماندگارترین هدایای تبلیغاتی
شرکت پرهون کوشا
تهران
تلفن:22861351

پخش انواع هدایای تبلیغاتی 88628659
مرکز هدایای تبلیغاتی تهران
تهران
تلفن:02188628659-09122272069
http://tehrangiftcenter.com