صفحه کنونی: مقالات تبلیغات روش های موثر افزایش فروش با تبلیغ در اینترنت

روش های موثر افزایش فروش با تبلیغ در اینترنت

روش های موثر افزایش فروش با تبلیغ در اینترنت

در این بخش در رابطه با روش های موثر افزایش فروش با تبلیغ در اینترنت توضیحاتی ارائه می گردد. اگر می خواهید فروش خودتان را بیشتر و بیشتر کنید و مشتریان بیشتری داشته باشید موارد زیر را در نظر بگیرید.

1- آگهی های متعددی ثبت کنید. تنها به یکی دو آگهی و تبلیغ در اینترنت اکتفا نکنید. بسیاری از شرکت های بزرگ و معتبر برای تبلیغ در اینترنت حتی کارمند استخدام می کنند. به هر میزان حضور شما در اینترنت و در سایت های تبلیغات اینترنتی پر رنگ تر باشد می توانید به جذب مشتریان بیشتر و افزایش فروش خودتان امیدوارتر باشید. در همین سایت سودایران و یا سایت های دیگر تبلیغات اینترنتی آگهی های متعددی را درج کنید. در عنوان هر کدام از آگهی های خودتان می توانید یکی از خدماتی که ارائه می دهید و یا یکی از محصولاتی که به فروش می رسانید را ذکر کنید و برای ان متن خوبی بنویسید. البته بسیار خوب است که برای هر کدام از آگهی های خودتان متن منحصر به فردی داشته باشید و کپی کاری نکنید.
چگونه مشتری پیدا کنیم و خوب تبلیغ کنیم؟

2- در گوگل عبارت های کلیدی مرتبط با کسب و کار خودتان را جستجو کنید. مثلا اگر در زمینه ثبت شرکت فعالیت دارید در گوگل عبارت ثبت شرکت یا رتبه بندی شرکت و .... را وارد کنید. وقتی عبارتی را در گوگل وارد می کنید، در ادامه در پایین صفحه نتایج جستجو خود گوگل عبارت هایی که بیشتر توسط کاربران جستجو شده است را به شما نمایش خواهد داد. همان عبارت های پر سرچ و زیاد جستجو شده را برای عنوان اگهی های خودتان در نظر بگیرید و متن خوبی برای آن بنویسید. البته به هر میزان متن کاملتری بنویسید بهتر است و در نتایج جستجوی گوگل بیشتر نمایش داده خواهید شد. بنابراین با این روش می توانید مشتریان بیشتری را جذب کنید.

3- در کنار ثبت تبلیغات در اینترنت برای کسب و کار خودتان سایت یا وبلاگی را راه اندازی کنید. البته سایت بهتر است چون اعتبار بیشتری دارد. در همین سایت سودایران اگر تبلیغ خودتان را ویژه کنید می توانید به سایت یا وبلاگ خودتان هم لینک بدهید و آن را بیشتر معرفی کنید. در نهایت از متخصصین سئو بخواهید سایت شما را بهینه سازی کند تا برای عبارت هایی که در نظر دارید در صفحه اول گوگل باشید و مشتریان بیشتری با شما تماس بگیرند. تبلیغات در اینترنت و در سایت های اینترنتی سعی و خطا دارد و ممکن است خیلی سریع به نتیجه نرسید که کدام سایت برای زمینه کاری شما بهتر جواب می دهد. اگر در زمینه کاری شما سایت تبلیغات تخصصی وجود دارد که بسیار خوب است. به عنوان مثال سایت ایران مدرس www.IranModares.com به صورت تخصصی در زمینه تبلیغات تدریس خصوصی فعالیت دارد. در کل سایت های تخصصی برای زمینه کاری مربوط به خودش می تواند بازدهی خوبی داشته باشد.
روش هایی برای افزایش فروش با تبلیغات در اینترنت

4- روی عبارت های کوتاه برای جذب بازدید کننده خیلی حساب نکنید. به عنوان مثال اگر دوباره همان ثبت شرکت را در نظر بگیریم، شما اگر در عنوان آگهی خودتان ثبت شرکت را ذکر کنید (بدون هیچ حرف و کلمه اضافه تری)، حتی اگر متن بسیار خوبی هم برای آن بنویسید باز در گوگل رتبه نمی گیرید. چون برای عبارت "ثبت شرکت" سایت های بسیار قوی ای در صفحه اول گوگل و حتی دو یا سه صفحه اول گوگل حضور دارند. بنابراین روی عبارت های بلند کار کنید. مثلا اگر در تهران حول و حوش ونک دفتر دارید و در زمینه ثبت شرکت کار می کنید یک عنوان خوب برای یکی از آگهی های شما می تواند "ثبت شرکت و رتبه بندی شرکت در محدوده ونک با بهترین قیمت" باشد. رتبه گرفتن در گوگل برای عبارت های بلندتر راحت تر است. در این مثال، می توانید در گوگل عبارت ثبت شرکت در ونک را بزنید و در ادامه پیشنهادهای خود گوگل را برای عنوان تبلیغ های خودتان در نظر داشته باشید.

5- به آگهی های خودتان از شبکه های اجتماعی، فروم ها و تالارهای گفتگو ... لینک بدهید تا اعتبار آن برای گوگل بیشتر شود و در نتایج جستجوی آن در موقعیت بالاتری نمایش داده شود. مطالعه مقاله زیر هم در زمینه افزایش فروش با استفاده از تبلیغات اینترنتی مفید است.


نحوه افزایش درآمد با ثبت آگهی و تبلیغات در اینترنت

منبع: سودایران


بازدید: 119
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
تبلیغات موفق-تبلیغات موثر-رونق کسب و کار-تبلیغات اینترنتی-افزایش درآمد-افزایش فروش-آگهی موفق-تبلیغات رایگان اینترنتی-تبلیغات اینترنتی پربیننده-تبلیغات اینترنتی رایگان-نحوه ثبت تبلیغات موفق-تبلیغات اینترنتی موثر-تبلیغات اینترنتی موفق-ثبت آگهی رایگان-درج آگهی رایگان-تبلیغات رایگان در اینترنت-تبلیغات رایگان-تبلیغ موفق-آگهی اینترنتی-تبلیغات موفق اینترنتی-افزایش تعداد مشتریان-چگونگی درج تبلیغات موفق-نحوه ثبت آگهی موثر-آگهی رایگان موثر-آگهی اینترنتی موفق-آگهی رایگان اینترنتی-موفقیت در تبلیغات اینترنتی-آگهی موثر-تبلیغات رایگان پربیننده-تبلیغ موثر-سایت تبلیغات رایگان-تبلیغات اینترنتی پربازدید-تبلیغات گوگل-تبلیغات پربازده-تبلیغات پربیننده-آگهی اینترنتی پربیننده-چگونگی درج آگهی رایگان-سایت معتبر آگهی رایگان-آگهی رایگان-چگونه خوب تبلیغ کنیم؟-سایت معتبر تبلیغات رایگان-تبلیغات اینترنتی پرفروش-سایت پربازدید تبلیغاتی-تبلیغات رایگان موثر-ثبت آگهی رایگان پربازده-تبلیغات موثر در کسب و کار-درج تبلیغات موفق-چگونگی ثبت آگهی رایگان-بهترین سایت تبلیغاتی-آگهی اینترنتی موثر-
آگهی تبلیغات
ماندگارترین هدایای تبلیغاتی
شرکت پرهون کوشا
تهران
تلفن:22861351

پخش انواع هدایای تبلیغاتی 88628659
مرکز هدایای تبلیغاتی تهران
تهران
تلفن:02188628659-09122272069
http://tehrangiftcenter.com